Diagnoza Duszy

 

Możesz stworzyć Siebie na nowo i odzyskać przynależne Ci prawo do szczęścia i radości istnienia. Potrzebujesz zwrócić się do swojej Duszy i Ducha o rozpoznanie problemu.  Dusza choć jest większa od osobowości, to ma mniejszą świadomość i daje się zmanipulować na karanie siebie poprzez ciebie, za wcześniejsze wcielenia.

 

Sesje ze mną dadzą ci wgląd w dany aspekt życiowych problemów bądź chorób, które dusza wyprojektowała na twoją osobowość, aby się oczyścić. Rozpoznanie przeszłości, uwalnia od karmy osobistej i daje zrozumienie zasad działania matrixa. Przy okazji oczyszczasz swój ród od starych wzorców pokoleniowych.

 

Terapia oczyszczania Duszy to praca na poziomie informacji i energii, która usuwa stare wzorce i wpisuje nowe programy do realizacji, przez podświadomy umysł. Uwolnione emocje od starych programów, samoczynnie wypłyną przez ciało, oczyszczając je od chorób i problemów czy konfliktów międzyludzkich. Jeśli są podpięcia obcych duchów, to najpierw uwalniam od ich wpływów, aby nie przeszkadzały w sesji. Całą pracę wykonujesz sam/sama przy mojej obecności.

 

Spotkanie tylko i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu. Przez skype – bez ograniczeń lokalizacyjnych.

 

Mój skype to: danuta.wachowska oraz telefony:  41-35757 34 lub 698 179 061

 

Na początek zobacz mój kurs „Stary i nowy Matrix”.