Informacje od ludzi

Po długim czasie od naszej  pracy z Danusią obserwuję, że syn Michałek rozwinął skrzydła. Jest bardzo otwarty, garnie się do dzieci i do udziałów w zawodach we wszystkich dziedzinach sportowych, także tych w których wcześniej przodował jego brat bliźniak. Jestem z obecnych układów bardzo zadowolona.

 

Natalia

Kiedy trafiłem do Pani Danusi byłem zagubiony i obarczałem świat za wszelkie moje niepowodzenia życiowe. Praca na sesjach u Pani Danusi uświadomiła mi jak bardzo byłem w błędzie. Nigdy nie poznałem bardziej ciepłej i dobrej osoby. Już nie jeden raz uratowała mi życie.

 

Łukasz

Sesje z Danutą dały mi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Pomogły zrozumieć jak duży wpływ mają na nasze życie nie uświadomione do tej pory sprawy. Pod przewodnictwem Danuty uwolniłam wiele niepotrzebnych rzeczy, które blokowały mój dalszy rozwój. Warto znaleźć chwilę i pod przewodnictwem fachowca w tej materii poukładać swoje życie w sposób harmonijny.

 

Katarzyna

Po kilku zaledwie sesjach uświadomiłem sobie, jak wiele nieuświadomionych mechanizmów może niekorzystnie  wpływać na życie, które wydaje  się być świadomie przez nas  kreowane. Danusia perfekcyjnie prowadzi w odnajdywaniu tych ukrytych  wirusów, traum i blokad energetycznych.  To  swoista psychoanaliza z przewodnikiem. Jestem  bardzo  wdzięczny za to  doświadczenie, które niesie namacalną  przemianę.

Bohdan

Po kilku przeprowadzonych  sesjach z Danusią, moje życie nabiera rumieńców i jest łatwiejsze, bardziej kolorowe. Lepiej zaczynam rozumieć mechanizmy i prawa tego Wszechświata, którego jestem częścią.
Niosę w sobie wiarę i ufność w to co się wydarza i co najważniejsze, że w tej grze mogę zmieniać warunki i okoliczności w jakich się znajduję.Szczęście i radość mi towarzyszy na codzień i świadomość, że to ja jestem reżyserem tego filmu i mogę go zmieniać.To naprawdę fascynujące.

e.b😂

Zrobiliśmy z Danusią ponad 10 sesji, uwalniając ciężką przeszłość i  obce byty z obecnego mojego ciała energetycznego. Danusia dziękuję bardzo za cierpliwość i fachowość. Dostałem też inne wskazówki i przekazy. Polecam serdecznie niech każdy się oczyszcza, kto tego potrzebuje
Tomasz

"Ruchu Wszechświata co napędzasz życie,
bądź mi sprzymierzeńcem i działaj obficie".

Danuta Orzeł

Symfonia przebudzenia

Symfonia Przebudzenia

Aby kupić książkę skontaktuj się ze mną.

Woda Diamentowa

Woda Diamentowa

Dowiedz się więcej o wodzie diamentowej

Archiwum artykułów