Drodzy Przyjaciele

Mam wewnętrzną potrzebę podzielenia się z Wami wiedzą i zrozumieniem, poprzez moje własne doświadczenia i obserwacje. Na początku mojej pracy twórczej, spływały do mnie wiersze, które uczyły rozumienia otaczającej przyrody oraz zjawisk zachodzących wokół mnie. Otwierały mi oczy na abstrakcyjne widzenie. Obecnie spływają do mnie intuicyjne informacje z wysokich poziomów, które ubrane w słowa, tworzą przemyślenia na obecny czas.

Skończyłam w młodości Technikum Chemiczne po to, aby poznać zjawiska analizy i syntezy. Wiedza ta dała mi podstawy tego, co mnie w dorosłym życiu zafascynowało.

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Każdy uczy się w młodości tego, co stanowi esencję jego drogi życiowej. Zawsze interesowało mnie życie na najwyższym i najniższym poziomie istnienia. Chemia wprowadziła mnie w świat atomów i pierwiastków chemicznych. Astrologia zorientowała mnie na znaczenie planet w życiu każdego człowieka.

Przeszłam wiele ezoterycznych szkół i kursów, które pogłębiły wiedzę o mnie samej. Su-dżok otworzył mi oczy na budowę ludzkiego ciała i duszy. Poznałam funkcje mechaniczne maszyny ludzkiej. Poprzez wgląd w pola rodowe duszy stwierdziłam, że ten świat nie istnieje. Jest wielką iluzją i farsą, którą odbierają oczy ciała i biologiczny komputer, zwany mózgiem.

Ustawianie pól Hellingera otworzyło mi przestrzeń emocji, uczuć i pojednania skłóconych ze sobą ludzi. Spotkanie z Dekodyką pozwala mi poznawać podobne procesy, tylko na poziomie energii i informacji. W bardzo szybki sposób oczyszczają się programy z podświadomości. Odzyskana czysta przestrzeń duchowa, jest gotowa tworzyć nowe życie, według planu klienta, w porozumieniu z duszą.

To nowa wiedza na obecne czasy, dana po to, aby szybko oczyścić przeszłość z nieświadomych programów. Usuwam wraz z klientem jego karmiczne węzły z bardzo odległych wcieleń, oraz zapisy karmy osobistej i pokoleniowej.

Obecnie przebywam od kilku lat na emeryturze i ten czas poświęcam poznawaniu siebie i praw natury. Używam wiele metod do tworzenia nowego życia dla siebie i innych.

Pozdrawiam każdego z Was i życzę odkrywania siebie i tworzenia nowej przestrzeni, do spełnionego istnienia.

Danuta Orzeł