Ośrodek Świadomości

     Obecnie edukacja uczy jedynie niewolnictwa i orki. Dopóki nie poznasz dokładnie własnej istoty, będą Cię kontrolować Ci, którzy mają większą wiedzę o Tobie niż Ty sam. Dopóki będziesz dawać się robić w konia, będziesz koniem. Druga smutna prawda jest również taka, co z globalnych rankingów wynika, że 80% naszego społeczeństwa jest wciąż głęboko na dnie nieświadomości, ponieważ inaczej nie da się tego nazwać.

 

 

Jeżeli nie stanie się nic spektakularnego, to przejście do poziomu wyższej świadomości rasie ludzkiej zajmie jeszcze przynajmniej kilka pokoleń, biorąc pod uwagę matematyczny wykładnik potęgowy rozszerzalności wiedzy! Rozejrzyj się czego rodzice uczą swoich dzieci, posłuchaj na ulicy, co młoda mama mówi do dwulatka, posłuchaj o czym rozmawia młodzież w szkołach średnich i o czym rozmawiają studenci. Zwróć uwagę szczególnie na przekonania i słownictwo, a gwarantuję, że otworzą Ci się oczy.

Owszem, czasami udaje się wyłapać „zajawki” nowej świadomości, ale są one tak znikome, że jeżeli nie pomożesz obudzić się ludziom w Twoim środowisku, koniec inkarnacji zastanie Cię w tym samym bagnie, do którego udało Ci się trafić po urodzeniu.

unnamed

 

 

 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom, informuję, że:

 Najwyższy czas aby zacząć edukować ludzi ku wspólnemu dobru narodu, czyli podwyższając świadomość pojedynczych istot. Jeśli chcesz korzystać z ciągle nowej wiedzy, to zaglądaj do mojego bloga. Świadomość to życie, to zadawanie pytań na wszystkie tematy, aby otrzymać interesującą odpowiedź. To wyjście z niewoli systemu, w którym przyszło nam żyć.
” Jedyne dobro – to wiedza, a jedyne zło to – ignorancja”. Sokrates

    Jeżeli czujesz potrzebę wyrównania energii, za przekazywaną  wiedzę w Ośrodku   Świadomości, to możesz  zasilić moje konto:

63 1050 1429 1000 0022 1917 1820

 

Dziękuję i życzę Ci  Pomyśl – ności.

Danuta Pamela Orzeł