Praca z klientami

 

Powadzę sesje uwalniania przeszłości rodowej oraz karmy osobistej w realu lub przez Skype, messenger, whatsApp.  Wykonuję horoskopy astrologiczne, numerologiczne oraz feng – shui i  prace radiestezyjne na miejscu. przeznaczenia.

Prowadzę indywidualne nauczanie o duszy, o swoim przeznaczeniu i drodze życia oraz zmiany przeznaczenia, po odpracowaniu lekcji na dane wcielenie. Taka nauka przynosi szybkie korzyści, gdyż nie korzystasz z wielu warsztatów ale uczysz się tego, co ci potrzebne.

Omawiam jaką kto ma duszę i jaki jest jej kolor, aby poznać swoje przeznaczenie co jest ważne w życiu. Można zmienić duszę za zgodą zainteresowanego i rodziny. Można nadać duszę indywidualną, jeśli jest podłączenie  pod duszę zbiorową. Warto poznać swoją duszę i zgodnie z nią żyć. Zapraszam na diagnozę.

Egzorcyzm czyli sprawdzenie dusz zmarłych z rodziny i odprowadzenie błąkających się duchów. To ważne, bo zmarli bardzo często opętują członków rodziny i spijają z nich energię. Jeśli masz  podłączenie z duchem, to nie możesz zarabiać pieniędzy, bo duch ich nie potrzebuje.

Jeśli masz bałagan w domu i wokół niego, którego nie możesz sprzątnąć, to jest pewne, że obcy duch zamieszkuje w twoim domu lub w twojej aurze. Po odprowadzeniu ducha wszystko się zmienia jak : porządek, relacje, pieniądze i często zdrowie.

Oczyszczanie linii rodu ojca i matki.

Inne terapie według uznania i potrzeby.

Dzięki oczyszczaniu programów z podświadomości usuwasz konflikty z bliskimi i problemy emocjonalne, które są przekazywane przez pokolenia. Przy sprawach bardzo trudnych nawiązujemy kontakt z Duszą Rodową, aby dowiedzieć się przyczyny danego problemu.

Stosuję sesję Dekodyki, Core Transformation i wglądy duchowe oraz diagnozę duszy. Pomocna jest też  numerologia,  astrologia oraz feng-shui, którą to wiedzę łącze ze sobą aby podać klientowi najlepsze rozwiązanie z obecnej, życiowej sytuacji.

Jeśli chcesz skorzystać z moich usług, skontaktuj się ze mną telefonicznie, aby umówić termin sesji lub indywidualnego nauczania. Tel: 698 179 061