JA JESTEM

Człowiek narzeka na swój los, przeznaczenie: i kto tu zawinił, że w swoim życiu płacze i cierpi? Sami kreujemy swoje życie! Wszyscy cierpimy z powodu konsekwencji własnych działań, które wykonywaliśmy w przeszłości.

om
OM manifestuje się wewnątrz czystego serca i jest prezentacją czystej Prawdy. Z początku słyszymy ten dźwięk w wielkiej ciszy, jest wątły i słaby, z biegiem czasu nasila się i towarzyszy człowiekowi cały czas. Dusza Najwyższa jest sekretną esencją, wiecznym nasieniem wszelkiej egzystencji.
Kiedy w umysł człowieka wciskają się zewnętrzne trucizny skraca się ludzkie życie, słabnie siła i inteligencja, zaczyna okrywać się własnymi chmurami złożonymi z materialnych elementów i chociaż wkłada wysiłek w codzienne modlitwy zdaje się być pozbawiony życia i pochłonięty przez ciemności. Coraz bardziej usypia … aby się przebudził i odzyskał swoją duchową moc musi zaistnieć kilka bardziej potężnych czynników.
W czasie przebudzenia Najwyższa Prawda obecna jest we wszystkich stanach świadomości, we wszystkich manifestacjach przejawiających się energii. Najwyższa Absolutna Prawda istnieje także w oddzieleniu od całości. Człowiek istnieje razem ze swoim fizycznym ciałem, przechodzi różne jego zmiany od momentu poczęcia aż do śmierci.