Ludzkość jest od wieków oszukiwana i manipulowana tym, że zarządcy są ludźmi uczciwymi tzw.: bogami. Niestety prawda jest inna, jak wszystko co jest w matrixie czyli odwrócone. Żyjemy w świecie odbitym od rzeczywistości i nie widzimy tego co prawdziwe, a jedynie iluzję.

Około tysiąca lat temu Starożytni zdradzili swoich bliźnich i przeciwstawili się boskiemu porządkowi. Zawarli sojusz z gadzimi rasami i manipulują ludźmi. Klonują starożytnych aby osłabić ich moc sprawczą. Tworzą z ludzi hybrydy jako połączenie człowieka ze zwierzęciem, aby nam uśpić właściwy cel życia.

Te kłamstwa obecnie wychodzą na wierzch i ludzie zaczynają się budzić do poszukiwania prawdy o sobie i świecie. To jest taka gra w chowanego, kto pierwszy znajdzie schowany skarb. Każdy człowiek ma skarb w sobie i wystarczy go odkryć aby poznać prawdę.

Zarządcy iluzji obejmują swym zasięgiem rządy krajów, religii oraz szkolnictwo i medycynę. Kłamstwo roznosi się poprzez TV ściekowe i większość alternatywnych mediów, które współpracują z gadami. Warto się temu przyjrzeć i sprawdzić: kto kim jest?

Poziom światła w człowieku wskazuje jaką idzie on drogą. Kanały TV też mają różny poziom światła i warto zrobić selekcję, tego co się ogląda. Człowiek o wysokim poziomie światła jest magnetycznie przyciągany do swojej energii i odwrotnie też tak samo działa.

Dając uwagę zarządcom matrixa wspierasz ich swoją energią aby mogli dalej królować. Jeśli ludzie przestali by zasilać rządy, religie i naukę, wówczas stary system padnie, zostanie wycofany aby powstał nowy. Podobnie jak komputery wyparły maszyny do pisania. To prosta zasada oparta na wycofywaniu starego aby nowe powstało.

Świadomość tego procesu jest niezbędna aby ludzkość się przebudziła i nie pozwoliła dalej sobą manipulować. Taki jest cel człowieka świadomego i przebudzonego do nowego życia, bez starych zarządców matrixa.