Każdy człowiek rodząc się na ziemi otrzymuje od kosmosu plan na swoje życie. Jest przez to bardzo ograniczony przez przestrzeń na zewnątrz, która steruje jego ciałem i życiem. Aspekty czy liczby wytwarzają wewnętrzne impulsy, do rozwoju duchowego. Układ planet w horoskopie działa na zewnętrzną stronę życia. Wytwarza według tego planu ciało, zgodnie z zapisem astrologicznym daty urodzenia i miejsca.

Dobry astrolog parający się kilkanaście lat horoskopami, potrafi odczytać z budowy ciała i twarzy, najważniejsze punkty horoskopu danego osobnika jakim jest znak słoneczny, księżycowy czy ascendent czyli moment przyjścia na świat. Jeśli jesteśmy tak zdeterminowani planetami czy liczbami, których działanie odzwierciedla ciało i wydarzenia w życiu, to czy możemy wyjść z takiego planu?

Myślę, że tak, kiedy rozpoznamy ten plan. On ma swój cel do nauki poprzez słońce i inne planety, które wymuszają na każdym z nas rozwój. Plan był akceptowany przez duszę, zaczym powstało ciało. Teraz poznając ten układ poprzez astrologię czy numerologię, można go świadomie doświadczać bez poczucia bólu czy krzywdy losu.

Gdy pewne zjawiska są rozpoznane, nie ma potrzeby aby ich powtarzać. W ten sposób plan może być zmieniony przez świadomość i odpowiednie ułożenie energii na zewnątrz, według zasad feng – shui. Wówczas napływają inne kody, które zmieniają totalnie życie. Tak czyni człowiek świadomy siebie.

Nieświadomy żyje jakby chodził w ciemności potykając się o różne doświadczenia, których sensu nie rozumie. W ten sposób osądza Boga, ludzi i siebie, że życie mu się nie układa. To on żyjąc w ciemności, nie widzi sensu tych doświadczeń. Ignorancja zawsze prowadzi do bólu i jest wskazówką, że planety w domach stałych zodiaku, są mocno osadzone.

Człowiek czuje się zamknięty jak w klatce i nie widzi wyjścia z niej. To wszystko daje się rozpracować poprzez podgląd w horoskop. Oczywiście nie może być to horoskop gazetowy lecz profesjonalny, indywidualny z godziną, minutą i miejscem urodzenia.

Zachęcam do zajrzenia w swoje kody, poprzez liczby czy planety, aby rozpoznać kim się jest i jaki plan przyjęła dusza na to wcielenie. Jeśli jesteś gotowy/gotowa na spotkanie z tajemnicą ukrytą w nieświadomości, to zadzwoń, aby zrobić ci horoskop dla rozpoznania siebie od środka. Tel: 698 179 061