Czy znasz dotyk wiatru, który muska twoje ciało?
Czy znasz promień słońca, który ogrzewając przenika cię aż do wnętrza?
Czy znasz krople deszczu spadające ci na głowę jak prysznic w basenie?
Czy znasz płynącą wodę w rzece otaczającą twoje ciało?
Czy znasz spojrzenie partnera/partnerki przenikające cię aż do kości?

To wszystko jest dotykiem bez słów, będącą oznaką miłości. Dotyk jest zatem miłością, gdyż powoduje połączenie ciebie z nią. To połączenie może być subtelne lub ostre, jak deszcz z gradowej chmury.

Wszystko jest biegunowością i dąży do zjednoczenia. Stąd potrzeba dotyku jest jednym z podstawowych potrzeb człowieka. Zwierzęta domowe bardzo potrzebują dotykania i cieszą się na swój sposób, gdy to otrzymują.

To lekarstwo na wiele chorób, a szczególnie samotności, która pozbawia tego aspektu życia w związku. Dotyk to wymiana energii i harmonizowanie żywiołów w parze. To wyrównywanie potencjałów między ludźmi. Dotyk uzdrawia ciało i duszę, gdyż jednoczy ze sobą na poziomie formy i energii.

Jest zaczątkiem dotyku Boga z człowiekiem. Źródło boskiej miłości pragnie spotkania ze swoimi stworzeniami i połączenia ich ze sobą. Ludzkość odgrodziła się od siebie poprzez formy ciał i dotyk zamieniła na służbę sobie lub innym. Dotyk stał się zakazany i ubrany w formę mobbingu czy molestowania, jako skrajny, negatywny przejaw bliskości.

Człowiek został oddzielony od drugiego człowieka w pracy i stał się narzędziem wyzysku i władzy. Zamiast bliskości z drugim człowiekiem, może być blisko ze swoim pieskiem czy kotkiem. Tego jeszcze nie zabroniono prawem. To przykre żyć w takim świecie, gdzie człowiek dla człowieka jest zagrożeniem.

Dotyk jest oznaką harmonii w rodzinie, która wzajemnie się rozumie i wspiera. To lekarstwo na oddzielenie. To zrzucenie z siebie pancerza, ograniczającego spotkanie z drugim człowiekiem.

Wychodzimy ze społeczeństwa wojennego, gdzie używano tarcz ochronnych i zbroi przed przeciwnikiem, jakim był drugi człowiek! Te programy uzbrojenia są zapisane w naszej podświadomości i mimo, że nie ma wojny, chronią przed zbliżeniem się ludzi do siebie. Tarcze ochronne dalej istnieją!

Wróg czy przyjaciel stoi przed tobą, zapytaj zatem?
Jeśli czujesz ciepło od człowieka, to wiedz, że jest ci przyjacielem.
Jeśli czujesz zimno, to wiedz, że metalową zbroję nosi na sobie i tarczę ochronną. Nie licz na bliskość, na dotyk, bo jest niemożliwy. Zbroja nie dopuszcza bliskości.

Ilu jest ludzi, których dusze mają zapis wojny z poprzednich wcieleń?
Jedynie usunięcie tych zbroi, szabli, sztyletów czy tarcz ochronnych jako hologramów z przeszłości, odblokuje dojście do ich ciał i dusz. Wówczas możesz bezpiecznie dotykać odnowionego człowieka i czuć jego energię przepływająca w obie strony.

Dotykając rąk partnera/partnerki/dziecka, łączysz się z jego myślami. Wyciągając ręce do góry, łączysz się ze słońcem, ze Źródłem. Dotykając delikatnie jego stóp, łączysz się z jego sercem. Chodząc boso po ziemi łączysz się z sercem Ziemi. To jest bardzo czułe spotkanie i bliskość z matką, z którą oddzieliło nas obuwie.

Dotyk jest bliskością na poziomie ciał. Jest wstępem do głębszego zjednoczenia na poziomie dusz. Gdy dusze odbierają przekaz na podobnych wibracjach, to tworzą naturalną muzykę zespołu. To pieśń natury na wysokim poziomie świadomości. Dziś młodzi artyści zaczynają tworzyć taką muzykę bez słów w zespole z naturą.

Las czasem wygrywa swą pieśń, kiedy tańczą drzewa wokół siebie, podczas wichury. To inny rodzaj melodii. Przypomina to strach przed niebezpieczeństwem! Wichura to biegun strachu przed katastrofą. Lekki wiaterek opływający twoje ciało, gdy jedziesz na rowerze w plener, to przyjemny dotyk natury. Są granice dotyku. Podobnie jak molestowanie jest na granicy strachu, a nie przyjemności.

Ciało też można dotykać kijem czy pejczem, ale to ból istnienia, nie przyjemności. Ludzie, którzy mają w swoim zapisie podświadomym lęk przed uderzeniem z dzieciństwa, boją się bliskości z drugim człowiekiem. Są zamknięci na dotyk ciała, gdyż kojarzy im się to z bólem! Widzą wszędzie atak i bronią się przed bliskością. To tragedia wielu młodych ludzi, zamkniętych w swych traumach.

Matrix tak nas urządził, że dzieci kiedyś bito w domu i szkole za ich doświadczenia. Te traumy głęboko są zapisane w ciele i blokują normalne więzi rodzinne. Gdy usuniesz stare programy i traumy z przeszłości, wówczas staniesz się zdolny do bliskości, do dotyku i otwarcia na drugiego człowieka.

Bez tego oczyszczenia przeszłości, nie jesteś w stanie odbierać całości życia z drugą osobą w rodzinie czy związku. Dlatego tak wiele związków się rozpada i rodzin. Dzieci cierpią coraz bardziej w tak zwichrowanym świecie.

Bliskość i dotyk tworzą ciepły dom i ciepły wspaniały związek rodziców, których dzieci znają tylko miłość, wsparcie i wrażliwość w dorosłym życiu. To rodzinne ciepło będzie emanować na dalszych członków rodziny, gdyż takie programy będą realizowane z podświadomości.

Zapraszam na terapię rodzin, aby uwolnić traumy z przeszłości i wyczyścić blokujące bliskość programy. Tel: 698179061