Trauma to grono zatrzymanych negatywnych emocji w pewnym czasie i miejscu w przestrzeni, kiedy nastąpiło tragiczne w skutkach wydarzenie. To grono czerpie energię życiową z ciała i tym samym osłabia człowieka. Jeśli tych traum osobistych czy rodowych jest bardzo dużo, wówczas one totalnie wyczerpują życiową energię w ciele.

Można się odizolować od nich, poprzez wyciszenie umysłu, medytację ale to nie znaczy, że one znikają. Dalej są i dają o sobie znać w postaci niskiego poziomu życia czy braku szczęścia osobistego lub chorób w ciele. Traumy mocno wciśnięte w podświadomy umysł, przeważnie są zapomniane, gdyż świadomość nie chce o nich pamiętać. Ale ciało pokazuje poprzez dziwne choroby, że problem jest nie załatwiony.

Cofnięcie w czasie do okresu prenatalnego, kiedy nasza mama przeżywała coś traumatycznego, pozwala uzdrowić siebie i rodzinę, oraz uwolnić się od przykrych wydarzeń. Czasem mogą być traumy pamiętające moment poczęcia, kiedy maleńki plemnik zderza się z wielką kulą czyli jajem. W ten sposób zapisuje się strach przed żeńską energią.

Mężczyzna może mieć obawy przed kobietami, że nie jest zbyt mocny aby sobie poradzić z kontakcie intymnym. Kiedy usuniesz tę traumę, wówczas wszystko się zmieni. Najwięcej traum jest związanych z życiem płodowym, poczęciem i porodem. To one kserują dalsze wydarzenia na podstawie pierwszego zapisu. Usuwanie ksera nic nie daje, gdyż oryginał dalej istnieje.

Jest wiele spraw, które należy usunąć ze swoich podświadomych zapisów, aby uwolnić się ze zniewalających programów. Niewola i system niewolnictwa mamy wpisane w postaci programów pokoleniowych. Gdy usuniesz kody niewolnika, wówczas staniesz się wolnym człowiekiem, aby decydować o swoich marzeniach. Energia wszechświata da ci to, czego potrzebujesz.

Traumy i zniewolenie to największe ograniczenie, które ludziom założono, aby nie być wolnym istnieniem. Podczas traumatycznych bardzo bolesnych doświadczeń, człowiek potrafi wyrzucić z siebie ten fragment energii poza ciało, wraz z emocjonalną pamięcią tego zdarzenia. Ten fragment błąka się gdzieś w przestrzeni i jest nazywany utratą duszy. Teraz spotykam coraz częściej w terapii takie przypadki. Inne dusze przychodzą na to miejsce i nazywa się to opętaniem przez byty czy duchy. To jest często objaw schizofrenii.

Jeśli czujesz, że jesteś gotowy/gotowa na sesję uwalniania przeszłości, to zapraszam do pracy z duszą, która czeka na twoje i jej uwolnienie. Zadzwoń. Tel: 698 179 061