Niebo lub piekło to stan twojego i mojego umysłu. Jeśli umysł zawiera szkodliwe przekonania, a nie masz świadomości, że należy je usunąć, to siedzisz w nocniku i nie chcesz się z niego uwolnić. Nasz mózg i całe ciało czy mięśnie, są pełne wadliwych przekonań po rodzie i swoich własnych, które ograniczają szczęśliwe życie.

Jeśli chcesz żyć w obfitości a masz przekonanie, że pieniądze są złe i tylko źli ludzie je mają, to jak chcesz je mieć? Nie przyjdą choćbyś się przepracowywał, bo to jest wbrew temu co o nich myślisz. Jeśli bijesz się w piersi w kościele mówiąc „ moja wina…” to przyjmujesz na siebie wszelką winę jaką ci wtłaczają faceci w czarnych sukienkach. Jak się z tego uwolnisz?

W ciele tworzy się zawsze zapis z naszych myśli, słów i czynów. To pozostaje dotąd, aż usuniesz wszelki fałsz o sobie. Wszystkie sakramenty kościelne blokują na życie w wolności. Pieczętują na niewolnictwo wobec panów ciemności. Po śmierci idziesz do nich jak po linie aby dalej im służyć! Jesteś ciągle w czarnej d…e i siedzisz w piekle swoich przekonań i emocji.

Dobrze jest zrobić remanent przekonań aby zobaczyć w co wierzysz i co ci narzucono przez ród z chwila urodzenia aż do 7 lat. Czego chciałeś nieświadomie doświadczyć i jak bardzo się tego trzymasz. Emocje to piekło w każdym człowieku. Są tabele z kodami emocji Nelsona, które pomagają usuwać z ciała to, co trudne i po rodzie zapisane.

Praca nad sobą jest drogą wyzwolenia z piekła i wyjście na wolność. Wówczas możesz sam o sobie decydować czego chcesz doświadczać, w jakie relacje wchodzić i jak żyć. Bez uwolnienia kodów emocji, fałszywych przekonań oraz wierzeń religijnych, nie wyjdziesz z piekła. Będziesz się rodzić wciąż od nowa i doświadczać bólu, cierpienia i śmierci.

To uwikłanie w koło karmy czy grzechy kościelne za które trzeba odpokutować! Droga wyjścia z piekła to rozpuszczenie emocji, przekonań, pieczęci, ślubów kościelnych w świetle Prawdy, która jest znana każdej duszy. Możesz to jedynie zrobić żyjąc na ziemi, poprzez zmianę swojej świadomości. Nie licz, że po śmierci pójdziesz do nieba z tymi wszystkimi winami. To fałsz matrixa!
Zapraszam na uwolnienie z piekła, jeśli tak postanowisz.