Inteligencja to nauka lewej półkuli mózgu. Intuicja pochodzi z serca i prawej półkuli mózgu. Kiedy obie półkule mózgu działają w harmonii, wówczas możemy określić to zjawisko jako mądrość czyli nauka zastosowana w życiu. Aby informacje w mózgu przepływały harmonicznie potrzebne jest zasilanie energii męskiej i żeńskiej, która pochodzi od naszych przodków i widoczna jest w potencjale mózgu.

Najpierw należy usunąć wszystkie blokady w przepływie energii z rodu ojca i rodu matki aby mózg działał prawidłowo i harmonijnie. Bez uzdrowienia linii rodów nie ma mowy o żadnej mądrości, ani tej podstawowej ani nowoczesnej. Kiedy mózg działa prawidłowo wówczas zdobyta wiedza może być zastosowana w życiu, poprzez intuicyjny odbiór z prawej półkuli mózgu, poprzez dostęp do powszechnego pola informacji.

Mózg jest nastawiony na biegunowy odbiór rzeczywistości (dwie półkule) i poprzez osąd wybiera te informacje, które są dla niego korzystne. Nauka posługuje się neutralnym językiem i poprzez mózg dany człowiek wybiera emocjonalnie to, co dla niego właściwe aby stosować w życiu. Brakuje spojrzenia na całość. Emocje są złym doradcą, zwłaszcza te niskie, gdyż zanurzone są w świecie biegunowym czyli w świecie osądów.

Musi być coś co scala mózg i łączy bieguny w jeden wspólny element. Jest nim serce. To mały mózg w sercu, który zawiera w sobie 40 tys. neurytów czuciowych. Serce odczuwa poprzez uczucie miłości, które nie zawiera w sobie żadnego przeciwieństwa. Może być pozbawione miłości, wówczas człowiek niczego nie odczuwa. Ma kamienne serce.

Połączenie serca z mózgiem, nazywamy koherencją serca i nowoczesną mądrością czyli trójkąt połączony ze sobą w jedność. Ojciec – matka – syn = JEDNIA. Nie ma już oddzielenia i wszystko działa według Praw Natury czyli boskich praw wszechświata. Dochodzimy do odkrycia siebie i swojej boskiej natury. W 1991 r. odkryto mały mózg w sercu, że może samodzielnie myśleć, zapamiętywać i czuć niezależnie od mózgu w głowie.

Koherencja mózgowo – sercowa oparta jest na wibracji miłości czyli 0,1 Hz. Jest to inteligencja serca. Z tego połączenia mamy bezpośredni dostęp do kodów podświadomości. Jeśli człowiek ma całkowicie zamknięte serce a zdarzają się tacy ludzie, to nie jest w stanie niczego odczytać ze swojej podświadomości. Kompletna pustka!
Klient na sesji mówi: „ nic nie czuję i nic nie widzę”. Jasno – czucie i jasno – patrzenie pochodzi z koherencji serca, a nie z samego mózgu. W mózgu może powstać jasnowidzenie 3 okiem ale nie czucie. Daje to błędny odczyt ze świata astralnego czyli emocjonalnej biegunowości.

Jeśli dotkniesz ręką serca i potrzymasz 3 min, wówczas łączysz swój mózg z sercem. Oddech zaczyna spowalniać i czujesz się bezpiecznie. To są drzwi do aspektów twojej boskiej mocy i uzdrawiania wszystkich chorób, bez żadnych leków. Serce, to pojedyncze oko, które widzi całość bez osądów, stąd wszystkie problemy osobiste i rodowe programy, mogą zostać uzdrowione, bo są zrozumiane.

Na tej zasadzie opiera się rdzenna mądrość ludów pierwotnych, szamanów i uzdrowicieli na całym świecie. To oni już dawno potrafili uzdrawiać wszystkie choroby, prawie natychmiast. Jezus prawdopodobnie korzystał z tej wiedzy i ją stosował w cudach uzdrawiania.

Nowoczesna mądrość polega na przeniesieniu świadomości z mózgu do serca i połączenie jej w jedność. Wychodzi się wówczas z biegunów osądu i cierpienia. W przestrzeni serca jest doświadczenie i przekaz intuicyjny, który wyjaśnia każde trudne zdarzenie, traumy i karmiczne lekcje życia.

Pole serca ma największą energię, większą niż mózg, jak to nauka podaje. Serce bazuje na wyższych emocjach jak: wdzięczność, uznanie dla kogoś, troskę o innych i współczucie dla wielu ludzi, stworzeń czy dzieci. Podstawą jest miłość, która jednoczy mózg i serce w jedno pole energii, zwane torusem serca. Rdzenna mądrość dawnych ludów, szamanów, uzdrowicieli i nauka laboratoryjna połączona w jedność, stanowi nowoczesną mądrość.
W artykule tym posłużyłam się wiedzą zdobytą w kursie Gregga Bradena „Stworzeni do rozwoju”. To wspaniała wiedza, która łączy współczesną naukę ze starożytną wiedzą szamanów i uzdrowicieli całego świata. Koherencja serca jest narzędziem samo uzdrawiania, zapewnia zdrowie i naprawę wszystkich komórek ciała.

Posłuchaj muzyki na czakrę serca: