To wewnętrzna droga do siebie, do swojej własnej istoty i mocy. To zapadanie się w sobie i odkrywanie tego, co tajemne, wielkie i nieskończone. Źródło jest jedno. Z niego wychodzi wiele istnień, które są połączone na zawsze ze sobą i ze swoim Stwórcą.

Wychodzenie na zewnątrz jest oddalaniem się od Źródła. To jak badanie długości fali nośnej, która człowieka prowokuje do nowych doświadczeń w świecie materii. Gdy człowiek jest zmęczony tym badaniem, wówczas podejmuje decyzję, że wraca do domu, do Źródła, które go stworzyło.

Czasem człowiek jest tak ciekawy tego świata, że podejmuje się doświadczać ekstremalnych sytuacji w sporcie, w cyrku czy w życiu, aby odnaleźć granice tego, co może uczynić w swoim ciele. Niekiedy traci życie, gdyż za wiele ryzykuje, aby podnieść poziom adrenaliny.

Z jednej strony człowiek chce doświadczać wszystkiego, a z drugiej ma potrzebę połaczenia z pierwotną energią, która dała mu życie. Życie zawsze pochodzi z miłości, więc stwórcą życia jest Miłość. Drugi kierunek, to brak miłości, a więc pustka po niej.

Stąd rodzą się wszelkie dewiacje seksualne, gdyż energia jest mocno skrzywiona i nie trafia we właściwy cel. Pary homoseksualne nie mogą stwarzać same z siebie nowego życia, bo brak jest prawdziwej boskiej miłości, która życie daje. Podobnie jest gdy w związku hetero brakuje czystej miłości, wówczas dzieci nie mogą się narodzić. Za to tworzy się coraz więcej dóbr materialnych.

Każdy z nas ma prawo wybierać takie doświadczenia, których potrzebuje. Człowiek kieruje swym życiem tak, jak chce i ponosi za to odpowiednie konsekwencje. Można to nazwać karmą lub bumerangiem zdarzeń. Otrzymujemy zawsze to, co wysyłamy w kosmos. Los jest niezwykle sprawiedliwy i zawsze oddaje to, co otrzymał.

Gdy wysyła się miłość do wszelkiego stworzenia, to wiadomo jest, że kiedyś dotrze się do Źródła tej miłości. Źródło przyciąga sobą poprzez wyższe uczucia miłości, współodczuwania i wdzięczności.

Na początku tej drogi do Źródła jest dość ciężko, gdyż potrzebne jest zrównoważenie poprzednich wcieleń, poprzez ból, smutek a czasem rozpacz. Gdy człowiek oczyści się z przeszłości, gdzie doświadczał ekstremalnych przeżyć i zlikwiduje wszystkie traumy, które zatrzymują go w tamtym miejscu, wówczas jest gotowy wrócić do Źródła.

Można takie oczyszczanie nazwać Sądem Ostatecznym, czyli rozliczenie końcowe z przeszłości. Niektórzy ludzie bez tej świadomości i wiedzy, nazywają to karą boską, co nie ma nic wspólnego ze Źródłem czystej miłości. Do Stwórcy można się zbliżyć jedynie wtedy, kiedy człowiek napełni się czystą miłością.

Przeszłość trzyma człowieka w strachu, gdyż czuje sam w sobie, że gdzieś głęboko w podświadomości ukrywa coś, czego nie chce widzieć ani słyszeć. To coś to są kajdany z przeszłości, kamienie, różne instalacje, umowy, śluby czy przyrzeczenia w przeszłości, które ciążą jak ciężki wór. Samo to nie zniknie, bez rozpoznania i przemiany na światło zrozumienia.

Potrzebujesz to wyjąć z siebie i przemienić na miłość i światło. To gra energii ciemności i światła. Źródło czeka na ciebie, kiedy podejmiesz decyzję powrócić. Czasu jest dość, lecz możesz być na krawędzi wytrzymałości tego, co sam wytworzyłeś i nie ma juz gdzie uciekać! Wówczas szukasz drogi wyjścia z zaplątania w przeróżne doświadczenia, które już ci nie służą.

To dobry moment aby poprosić o wsparcie i odnowić połączenie z duszą, przewodnikiem i duchem, którzy czekają na ciebie, kiedy wrócisz. Przypomina to opowieść o synu marnotrawnym, które znasz.

Źródło nie karze ani nie wysyła chorób, śmierci czy cierpienia. Źródło wysyła czystą miłość, którą możesz wziąć, jeśli jesteś gotowy na nią. Tej miłości jest moc w całym kosmosie, tylko ją wchłaniać. Wdzięczność za miłość powoduje, że coraz więcej jej otrzymujesz, aż w końcu dotrzesz do jej Źródła, do domu.
Znów zapragniesz doświadczać czegoś innego i powrócisz na ziemię lub inną planetę jako posłaniec Źródła.

Jeśli czujesz potrzebę oczyszczenia swojej przeszłości, to zapraszam na sesję uwalniania przez skype. Zadzwoń na tel: 698179061