Religie dzielą ludzi, społeczeństwa i płcie na różnice, które ze sobą walczą. Wszystko jest jednością i nie może być dzielone. Źródło jest jedno i nie zna podziałów. Osobne części dążą do siebie, gdy są pod wpływem miłości. Natomiast kiedy zawładnie nimi nienawiść, dochodzi wówczas do walki, wojny, gwałtów i mordów. Źródło nie wytworzyło religii. Stworzyli je fałszywi bogowie, którzy sterują ziemią.

Czy to jest prawdziwy Bóg, który przykazuje żyć w sposób konfliktowy?
Czy istnieją tacy rodzice, którzy są zadowoleni jak ich dzieci się biją, ranią i zabijają?

Takiego Boga nie ma! To bóg fałszywy, który napuszcza jedną rasę czy religię na drugą, bo karmi się wytworzonymi w ten sposób emocjami nienawiści. Nawet bogowie muszą coś jeść, aby żyć!

Wszystkie religie podlegają jakimś bogom i wszystkie są fałszywe! Jest Źródło wszelkiego życia, które emanuje miłością, mądrością i świadomością. To Źródło jest tylko jedno i dla wszystkich stworzeń jednakowo niezbędne. To ono skleja miłością i przyciąga do siebie inteligencję świadomej woli.

Widocznie potrzebny jest konflikt między najbardziej fanatycznymi religiami jak: islam i chrześcijaństwo, aby ludzkość świata zobaczyła do czego prowadzą religie. „Macie oczy nie widzicie, macie uszy, nie słyszycie”. Jak te słowa mają trafić do człowieka zmanipulowanego religią czy władzą?

To przykre, że w XXI wieku świadomość średniowiecza zalewa Europę. Że świat się cofa w świadomości, zamiast iść do przodu. W dobie tak wysokiej techniki i technologii, ludzki umysł zwariował i daje się prowadzić fałszywym pasterzom.

Człowiek ma w sobie dostęp do intuicji, do wewnętrznej wiedzy połączonej ze Źródłem. Może zawsze do niej sięgnąć i nie potrzebuje pasterzy, bo nie jest owcą! Istota myśląca i inteligentna, nie da się nabrać żadnej religii i jej przywódcom. Tylko człowiek o niskiej świadomości da się podporządkować obcej władzy.

To, co dzieje się obecnie w Europie z uchodźcami muzułmańskimi i ich agresywnym zachowaniem, pokazuje obraz fanatyzmu katolickiego, z którym Jezus nie miał nic wspólnego. To czysta manipulacja wrogich cywilizacji kosmicznych, którzy wykorzystują naiwność ludzi opętanych fanatyzmem i dają sobą kierować.

Ludzie przebudźcie się, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Religie wszczynają wojny, wywołują agresję, poniżają kobiety i wykorzystują dzieci. Tak dzieje się w rodzinach katolickich, gdzie kobiety w imię obowiązków religijnych są zmuszane do domowej prostytucji, a córki gwałcone przez własnych ojców!

Nikt za to nie odpowiada, gdyż mężczyzna jest panem tego świata. Czas skończyć z poniżaniem słabych, gdyż kobiety i dzieci są równoprawne i wolne w imię inteligencji Źródła. Miłość nie wykorzystuje i nie gwałci słabszych od siebie. Miłość dąży do połączenia płci, aby w świętym związku osiągnąć błogość, radość i dostatek. To pochodzi od Źródła, które daje to, co ma.

Jest inne przyciąganie, które zaślepia, gdyż porusza się w ciemnościach, bez światła świadomości Źródła. To ono rodzi strach i agresję, pochodzącą od fałszywych bogów. Tych bogów jest wielu i nie są prawdziwi. Każda religia ma swoich bogów, a religii jest dużo. Stąd rodzą się konflikty o dominację boga nienawiści.

Nie dajcie się zmanipulować siłom ciemności, gdyż pochodzimy od wspólnego Źródła, które czeka aż ludzkość się przebudzi z koszmarnego snu. Katolicy czy muzułmanie zapomnieli skąd pochodzą i uwierzyli siłom ciemności, że jedynie taka droga jest słuszna. Źródło nie stworzyło cię „baranem”, tylko rozumnym człowiekiem. Bądź nim. Poszerzaj swoją świadomość.

Zobacz ile obcych programów masz zainstalowanych w swoim umyśle, abyś nie był sobą. Kiedy to wyrzucisz ze swojej przestrzeni, będziesz wolnym człowiekiem. Nie daj się umniejszyć poniżej świata zwierząt, bo jesteś istotą myślącą. Zwierzęta zaczynają się jednoczyć ze sobą i przytulać do siebie.

Człowiek w religijnym transie gwałci i atakuje drugiego człowieka. Jak to jest możliwe w obecnym czasie?
Tylko wyjście ponad wszystkie religie, pozwala spojrzeć na kłębowisko agresji, poniżenia i pogardy, które są ich wytworem.
Człowiek wolny – daje wolność innym istotom.
Człowiek zniewolony – zniewala innych.
Możesz dać tylko to, co masz, nic ponadto. Żadna religia nie daje nikomu wolności. Trzeba jej służyć i być posłusznym nakazom i zakazom.

Źródło życia daje ci wolność i niezależność, gdyż ono jest źródłem wolności, miłości i radości. Jesteś wolnym człowiekiem i zdecyduj co dla ciebie jest ważne. Jak wybierzesz tak otrzymasz : wolność lub więzienie. Źródło jest wolnością i świadomym wyborem.