To będzie rok karmy i zasobów finansowych oraz duchowych. Najwyższy czas aby karma się wylała, a przestrzeń oczyściła. To rok zbiorów, które wcześniej zostały zasiane w materii. Na koniec będzie nowy zasiew z wykorzystaniem swoich zdobytych potencjałów, aby zbiory w przyszłych latach były obfitsze.

Wszystkie liczby są z żeńską energetyką ( parzyste). Będzie to rok dominacji żeńskiej energii i magnetycznego przyciągania potrzebnych sytuacji, zdarzeń czy finansów. Kobieta w swojej żeńskiej energii przyciąga to, czego pragnie i potrzebuje. Będzie to rok obfitości, mocy, władzy nad sobą dla ludzi oczyszczonych z karmicznej przeszłości.

Jeśli chcesz wyliczyć swój rok bieżący, to dodaj wszystkie liczby daty urodzenia oraz liczbę roku 2024/8. Będziesz wiedzieć na co możesz liczyć. I tak w wielkim skrócie:
1. Niezależność, działanie w materii i różnorakie doświadczenia. Początek.
2. Relacje, związki z innymi, intuicja ale też wybory.
3. Kreatywność, talenty, komunikacja i przyjaźnie. Dzieci.
4. To sianie w materii przyszłych zasobów. Praca, dom, rodzina. Podstawa życia.
5. Rozrywka, podróże, wolność, wiele zmian i przygód.
6. Rodzina, odpowiedzialność za nią, więzy rodzinne, poczucie bezpieczeństwa.
7. Mądrość, samotność, wiedza duchowa, analiza siebie i swoich osiągnięć.
8. Moc, władza, finanse lub mistycyzm, liczne awanse ale i straty.
9. Zakończenie cyklu, sława, sukces i dzielenie się swoimi zasobami z innymi.

Niby żeńska energia to słabość ale tak naprawdę to magnetyczna moc samo przyciągania do swojego życia wszystkich potrzeb. To „2”, gdzie brakuje męskiej energetyki (1) działania, agresywnej siły. Jest delikatna, magnetyczna moc przyciągania. Kobiety w tym roku będą nadawać ton zmianom, które Matka Ziemia z całym Kosmosem teraz przechodzi.

Transformacja jest nieunikniona i tylko kobiety mogą zrodzić coś nowego i kochanego w tym świecie zarządzającym przez mężczyzn. W każdym mężczyźnie jest też cząstka żeńskiej energii i może ona się ujawnić w odpowiednim momencie. Dla ludzi z ciężką karmą może to być rok trudny, chyba, że w porę się oczyszczą.

Przebudzenie jest coraz bliżej i proces będzie zachodził lawinowo. Karma to też działanie w świecie materii i ducha. Wszystko dąży do równowagi, bo w przeciwnym wypadku runie jak domek z kart. Warto spojrzeć na swoje przeznaczenie i odkryć karty aby uzdrowić przeszłość.
Zachęcam do skorzystania z sesji uwalniającej i oczyszczania duchowego. Kontakt na prix.