Wolność to uwolnienie od programów z linii przodków, zarówno po ojcu jak po mamie. Ponieważ cały matrix żyje i działa według starych programów, które bardzo dawno temu zamontowano naszym przodkom, dlatego czas się z nich uwolnić.

Jest obecnie wiele metod, które usuwają wzorce pokoleniowe, ale największą moc mają te, które działają z pozycji informacji. Żyjemy w erze informatycznej i wszystko jest oparte w świecie fizycznym, na zapisie kodów informacji. Nasze ciało też działa za pomocą kodów umysłu. W zależności od kodów podświadomego i świadomego umysłu, nasze życie się realizuje.

Może to być: sukces, zdrowie, radość, dostatek lub przeciwnie: choroby, nieszczęścia i śmierć. Wystarczy usunąć kody związane z tym co dla człowieka jest bolesne, a życie zmieni się diametralnie. Trudno w to uwierzyć, gdyż to jest nowość w uzdrawianiu życia i naprawie stosunków rodzinnych czy przyjacielskich.

Kiedy człowiek sam zobaczy co nim steruje i sam to usunie, wówczas wszelka ignorancja znika na zawsze. Świat 3D jest oparty na wojnie i pokoju. To system przyciągania przeciwstawnych biegunów. Tych zasad zmienić się nie da. Można wyjść jedynie poza nie.

Jeśli chcesz wyjść z matrixa cierpienia, konfliktów i wojny, to potrzebujesz usunąć ze swoich zasobów, programy projektujące takie przekonania. Świata nie da się naprawić, gdyż jest on iluzją czyli działa na każdego inaczej, według jego własnego oprogramowania. Wizja świata nie jest obiektywna.

Jeśli chcesz stworzyć wokół siebie świat radości, młodości, spokoju, sukcesu i spełniających się marzeń, to potrzebujesz usunąć przeszkody, które ograniczają dostęp do takiego życia. Im więcej ludzi to uczyni, tym szybciej wyzwolimy się od matrixowych, starych i nieludzkich programów.

Człowiek to maszyna sterowana podświadomie, poprzez manipulację obcych cywilizacji. Ostatnie wydarzenia w Europie jasno to pokazują. Dziś możemy się uwolnić od tej manipulacji w bardzo szybki sposób, stosując dekodowanie przeszłości. Na ich miejsce wstawia się nowe programy, według swoich marzeń.

Jeśli chcesz to zmienić, to jedyna droga jest ta, która prowadzi do wymiany własnego oprogramowania. Nikt za ciebie tego nie może zrobić, lecz jedynie ty sam. To twój umysł i nie daj się dalej manipulować!

Od 10 lat zajmuję się zdejmowaniem programów rodowych i widzę jak człowiek jest sterowany poprzez nie. Największe blokady są nakładane poprzez zbiorowe komunie w kościołach, gdzie wbijane są kody aby nie przyjmować innej wiedzy niż w kościele. Nigdy nie było w dziejach ludzkości takich praktyk i nigdy tak jak dziś, ludzie nie byli zamknięci na wiedzę z zewnątrz danej religii. Tak wygląda manipulacja!

Jeśli chcesz, to poprowadzę cię przez proces uwalniania od ograniczeń. Stworzysz siebie na nowo, według swoich obecnych marzeń. To twórcza wspólna zabawa, którą wykonasz sam, ze swoją duszą. Ona wie, co jest ci potrzebne. Ja tylko prowadzę cię ścieżką, zmiany wizerunku siebie. Odzyskujesz młodsze ciało, piękną twarz, oraz energię do życia.

Jeśli chcesz dokonać aktywnej zmiany własnego życia, zapraszam do sesji na skype. Wszystkie informacje są dostępne na moim blogu pod linkiem: uzdrawianie duchowe.