Z tego świata iluzji wychodzi się ze śmiechem, kiedy odkryjesz zupełny brak ważności tego, co widzisz. Każdy z nas widzi to samo zdarzenie czy sytuację, zupełnie inaczej. Nawet ten sam człowiek widzi swoje doświadczenie z perspektywy czasu – inaczej. Te same książki czytane po raz kolejny brzmią inaczej.

Gdzie zatem jest prawda?


Prawda zawiera się w znaczeniu, które pochodzi ze świata duchowego. To, co widzimy jest suwakiem na linii czasowej od przeszłości do przyszłości. Stąd wydarzenia w czasie są widziane inaczej. Cała historia jest przekłamana w zależności od piszących ją obserwatorów. Nic w tym świecie nie jest rzeczywiste. Stąd tyle konfliktów z widzenia iluzji, gdyż każdy ma swój własny obraz tego, co widzi.

Jest to zabawa w doświadczenia życia. Kiedy bierzesz siebie i otaczający cię świat zbyt poważnie, to jesteś poważnym człowiekiem tzw.: sztywnym ego, które nie zmienia poglądów. Sztywność bierze się ze strachu, który zamraża życie i nie pozwala się nim cieszyć.

Kiedy dojrzejesz do skromności i pozbędziesz się wszechwiedzy, wówczas ze śmiechem pójdziesz przez życie. Będziesz obserwować swój umysł i zobaczysz jak on tobą manipuluje. Staniesz się panem swego umysłu, gdyż nie pozwolisz na jego dominację.

Jak puszczasz szaleństwo innych ludzi?
Przez śmiech, bo żadne tłumaczenie nie jest w stanie udowodnić racji iluzji. Pan umysłu śmieje się z szaleństwa tego świata oraz z siebie samego. To jedyna droga na pozbycie się sztywności spowodowanego strachem i skostniałym systemem edukacji. Ego jest dyrektorem sztucznego oprogramowania, którym zarządza.

Jeśli zrzucisz ego ze swego piedestału, będziesz wówczas zarządzał swoim życiem i śmiał się z samego siebie. To jedyny sposób aby oddzielić iluzję od rzeczywistości. Nie broń swojego największego wroga jakim jest ego i śmierć, lecz zrozum jego zasadę działania, aby ze śmiechem iść przez życie.

Umysł, który jest obserwowany, nabiera pokory i wzrostu świadomości jednostki. Człowiek przestaje być ofiarą umysłu, a staje się jego panem. Robi co chce i śmieje się z tego. W płaczu na ten świat przychodzimy ale ze śmiechem wychodzimy, kiedy zrozumiemy zasadę działania wszechświata. Wolność to naczelna zasada wszechświata. Bóg jest wolny i my też jesteśmy wolni. Wolność to radość bez ograniczeń.

 

Zapraszam na sesję uwalniania programów ego osobowości aby wrócić do swojej boskiej natury. Zadzwoń: 698 179 061