To matryca miłości, która zawiera wszystkie możliwości tworzenia wszechświata. Jest dostępna dla wszystkich i wszystkiego co jest. Wystarczy otworzyć się na miłość do siebie, a to co kompatybilne wpłynie do nas samo. Miłość ma zawsze taką samą matrycę, opartą na świetle świata. Z tej pięknej matrycy tworzona jest cała rzeczywistość materialna i nasze ciała fizyczne.

Jesteśmy ze sobą połączeni poprzez tło wszechświata. Czysta matryca jest miłością, jaką obdarza matka swoje nowo narodzone dziecko. Słowo matrix choć pochodzi od tego samego słowa, jest zabrudzoną chaosem energią. Wpadliśmy w pułapkę chaosu matrixa i teraz musimy się z niego wydostać. To tylko gra w odkrywaniu siebie „ kim jestem w tej zabawie?”

Kiedy oczyścimy siebie z kłamstwa, chaosu i tego co nas ogranicza, wówczas pozostanie jedynie tło czyli matryca miłości, jak czysta kartka do zapełnienia treścią. To cisza z której wypływa cała materia, dlatego warto być w ciszy aby stwarzać coś nowego. Nasze ciało jest biokomputerem, a nasze myśli oprogramowaniem i życie pokazuje wynik tej operacji. Zmień program za pomocą matrycy miłości, a życie zmieni się samo.

Będąc oczyszczonym masz dostęp do wszystkich możliwości, wystarczy wrzucić program do wszechświata, do jego tła miłości i stwarzać sobie swój świat. Możesz żyć jak król lub jak żebrak, gdy odrzucasz miłość. Ciało rezonuje z tym co tworzysz i wypuszczasz ze swojego umysłu. W ten sposób programujesz chorobę lub zdrowie. Warto o tym pamiętać!