Aby połączyć się ze swoją Jaźnią potrzebujesz odblokować wszystkie czakry w 7 ciałach, aby wzbudzić przepływ energii kundalini w kręgosłupie. W kanale suszumna przepływa połączona energia Idy i Pingala, które wchodząc do podstawy kręgosłupa, podnoszą się ruchem wężowym wokół czakr od 1 – 4, a potem łączą w jedną energię Ducha. Ezoterycy dobrze o tym wiedzą, że to jest najwyższe osiągnięcie energetyczne człowieka na ziemi czyli wytworzenie kuli światła.

Aby ten proces mógł zajść prawidłowo, potrzeba jest pousuwać blokady nałożone na ciało, przez szereg stuleci. Najważniejsze blokady i największe z nich są ustanowione przez wszystkie religie świata w postaci np.: obrzezania, blokującego przepływ energii kundalini. Religia chrześcijańska zamiast obrzezania stosuje blokady energetyczne w postaci sakramentów jak chrzest, komunia, spowiedź czy małżeństwo i ostatnie namaszczenie blokujące 7 czakrę korony, aby duch zagubił się po śmierci ciała.

Przez pierwsze 4 czakry dostrajani jesteśmy jako ciało do duszy, poprzez energię miłości. Miłość jest związana z ziemią, kobietą i twórczą zasadą świata. Duch objawia się w czakrze gardła jako światło i jest związany z informacją, wiedzą i zarządzaniem. Gdy te dwie energie miłości i światła łączą się w 5 czakrze gardła, to następuje przepływ jednej energii Jaźni czyli połączenie duszy i ducha w jedność.

To czysta boska świadomość, która płynie przez wszystkie czakry, gdy usunięte są stare blokady. Dusza kształtuje cztery niższe ciała i je wzmacnia, a duch kształtuje 3 wyższe ośrodki świadomości i wzmaga przepływ energii w ciele. Tworzy się wówczas jedna kula złoto – białego światła, które wypływając z czakry korony otacza aurę i spala wszystkie pozostałości przekonań.

To klucz Mocy, który łączy ciało – duszę i ducha w jedną energię światła świadomości Jaźni połączonej z pierwotnym łonem wszechświata. Po takim połączeniu intencja jest siłą napędową wszelkiego tworzenia. To zasada Stwórcy życia. Nieoczyszczone czakry powodują, że osiągamy tylko doświadczenia w świecie materii. Czakry zawierają wibracyjne i energetyczne kody Pierwotnej Kosmicznej Świadomości.

Na czakrze 6 – trzeciego oka znajduje się Sanktuarium Jaźni. Są to drzwi prowadzące do innych wymiarów i światów równoległych. Przysadka mózgowa i szyszynka, które znajdują się w tym ośrodku ciała, służą jako odbiorniki i nadajniki uniwersalnych kodów wibracyjnych kosmosu tzw: diamenty światła, przejawiające się w polu synchronicznych liczb. To Świadomość Chrystusowa.

Czakra 4 – serca jest dostrojona do Centralnego Słońca, co wzbudza altruizm i bezinteresowną służbę dla ludzkości. Już nie jestem małym „ja” służącym sobie, lecz duże „JA” pracujące dla całej ludzkości i wszechświata. Przy zamkniętym ośrodku serca powstają przeróżne choroby, jako symbol blokad, co powoduje zatrzymanie energii kundalini na niższym poziomie. Wszelkie operacje, przeszczepy, rozruszniki, to nieświadoma obrona przed doświadczaniem Boga Stwórcy.

Zdrowie fizyczne i psychiczne oraz wrażliwość są zależne od przepływu energii kundalini, przez wszystkie czakry. Choroby, to blokady na ten przepływ i zmknięcie drogi do Stwórcy. Szczepionki, obrzezanie, sakramenty bardzo wyraźnie i mocno blokują przepływ energii kundalini w kanale Suszumna.

Gdy ta energia się podnosi, to człowiek czuje ogromny żar w środku ciała, który spala blokady, próbując przebić się wyżej. Możesz pomóc sobie świadomie usuwając zbędne programy podświadomości oraz uwalniając rytualne podpięcia w nieświadomym stanie bycia. Płomień miłości zmienia, spala i transformuje wszystkie zbędne przekonania, które świadomie rozpoznajesz.

Czy chcesz się bronić przed Stwórcą życia, przed miłością i światłem?
Jeśli chorujesz i nie usuwasz przyczyn choroby na wyższym poziomie, to bronisz się przed Bogiem Stwórcą.
Jest jedna rada: usuwać blokady, aby mieć świadomość tego, kim się jest czyli Nieśmiertelną, Świadomą siebie Jaźnią, połączoną ze swoim Stwórcą, jako Jego dziecko.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w usuwaniu blokad, to służę pomocą w sesji oczyszczania duszy przez skype.