Temat śmierci w kulturze zachodniej jest tematem tabu. Seks jest natomiast obsceniczny. Jest wszędzie i wolno go eksponować ale śmierć jest tematem zakazanym i niebezpiecznym. Na wschodzie jest odwrotnie. Śmierć jest wszędzie pokazywana, a seks to temat tabu dla hindusów.

Seks i śmierć są ze sobą połączone. Na Madagaskarze te dwie strony życia są łączone razem. Na grobach stawia się pomniki aktów seksualnych aby umożliwić zmarłemu wrócić na ziemię. To jest cała prawda o tym wielkim zakłamaniu i rozdzieleniu biegunów. Pokazuje się jeden biegun, a ignoruje drugi. Każdy z nas wie, że przez seks przychodzimy na świat, a śmierć zabiera nas do innego życia.

Szamani wszystkich kultur zaczynają zawsze uzdrowienie ciała, od odesłania zabłąkanych dusz przy ciele klienta. Inaczej uzdrowić się nikogo nie da. Jeśli człowiek ma zagubionego ducha przeważnie z rodziny lub obcego, to wszystko u niego jest zaburzone: zdrowie, pieniądze i związki. Duchowi po śmierci nie są potrzebne pieniądze ani związki. On ma związek z danym ciałem żywiciela. Czerpie z niego energię i dalej funkcjonuje.

Jeśli chodzi o zdrowie, to najpierw trzeba zrobić porządek duchowo – energetyczny. Odprowadzić zagubione duchy, a potem można zajmować się ciałem czy uwalnianiem przeszłości. Jest teraz moda na różne techniki jak : uwalnianie emocji, ustawienia Hellingera czy kody przeszłości oraz wiele innych metod.

Jeśli przy takim człowieku jest obcy duch, to z kim się pracuje? Z duchem czy z danym człowiekiem?
Porządek jest zawsze wskazany. W bałaganie niczego nie można osiągnąć. Gdyby większość ludzi zbadało, gdzie są ich bliscy zmarli i odprowadzili zagubione duchy, to życie było by łatwiejsze dla wszystkich. Niestety jest to temat tabu aby generować cierpienie dla żywych i umarłych. Ludzie boja się słuchać takich tematów, są zażenowani i wolą uciekać w rozrywkę aby nie dotykać tego co boli.

Są liczne choroby psychiczne związane z opętaniem przez duchy i jedynym wyjściem jest uporządkowanie tych energii. Zdarza się, że człowiek schizofreniczny ma dwa lub więcej duchów i sobie z tym nie radzi. Choroba dwubiegunowa też jest związana z nawiedzeniem przez duchy. To one chcą nam przypomnieć, że potrzebują pomocy. Ignorancja i tłumienie tego problemu, prowadzi do coraz większych problemów i cierpienia.

Dusza po śmierci żyje dalej i dobrze jest jej pomóc gdy tego potrzebuje. Wiele dusz nie przechodzi na swoje miejsce, bo rodzina go trzyma lub nie wie gdzie pójść ze strachu. Często nie wie, że już nie żyje i traci orientację. Nie ma swojej świadomości, bo ona odeszła wraz z pierwiastkiem duchowym duszy i się z nią połączyła. Została pamięć podświadoma i ona jest zagubiona.

Kwiaty czy znicze nic nie dają, bo duszy nie pomagają aby się scalić. Potrzebna jest duchowa pomoc aby uporządkować energie w rodzie i wokół człowieka.
Zapraszam na diagnozę Duszy, gdzie robię odczyt koloru duszy, jej właściwości oraz odprowadzam zagubione dusze po śmieci ciała.