Przyczyna i skutek są ze sobą połączone, lecz mogą być oddzielone jedynie w czasie. W zależności od tego z jakiego poziomu zaczyna się przyczyna, to z takiego samego powstaje skutek. W kosmosie są dwie podstawowe przyczyny tworzenia wszystkiego co jest, a mianowicie: strach i miłość.

Jeśli tworzę coś z emocji strachu, to otrzymam wynik podszyty strachem. Ponieważ strach jest nierzeczywisty, dlatego wszelkie tworzenie oparte na nim nie ma skutku. Prawdziwa jest tylko miłość, gdyż oznacza boską zasadę stwarzania. Miłość rodzi zdrowe potomstwo.

Jeśli człowiek się lęka, to stwarza iluzję rzeczywistości, która nie ma nic wspólnego z prawdą. Zaczyna osądzać wszystkich, że oni są przyczyną jego nieszczęść. Osądza Boga, że to on tak chciał aby się stało nieszczęście. Ten absurd wynika z wadliwego myślenia, opartego na lęku.
Zawsze taka myśl jest obciążona winą: moja lub twoja wina! Skutek jest pomazany „grzechem” lub błędem jak wolisz.

Dlaczego powstają wadliwe twory?
Ludzie uwierzyli, że lęk jest prawdziwy i od zarania dziejów boją się o swoje ciało, aby je nie stracić, gdyż myślą, że tylko są ciałem. Ochrona ciała jest oparta na lęku przed sądem bożym. Stąd powstał cały system przekonań, aby to mogło być prawdziwe, gdyż takie nie jest w prawdzie.

Każdy człowiek rodząc się dostaje od ojca i matki ich system wiary w świat jaki sami widzą. Dzieci są przedłużeniem rodu i podtrzymują ich system przekonań. Obserwując siebie, ludzi i moich klientów, doszłam do wniosku, że rodzice często chcą na swoich dzieciach coś ugrać dla siebie.

Ta gra jest bardzo trudna do rozpoznania dla przeciętnego Kowalskiego, gdyż tzw. humanitaryzm ukrywa prawdziwe zamiary sprawcy. Mam na myśli szczególnie kalectwo ludzi, którzy na tym zarabiają duże pieniądze oraz dochodzą do światowej sławy. Świat bardziej ceni ludzi kalekich i chorych niż zdrowych i sprawnych.

Człowiek zdrowy, szczęśliwy i pełny pasji tworzenia na bazie miłości, zmuszony jest się ukrywać. Świat nie ceni takich ludzi, gdyż oni zagrażają ich grze w iluzję opartą na strachu. Przechwycić tę grę nie jest łatwo, gdyż potrzeba znać Prawa Natury, które pochodzą ze Źródła Mocy.

Wadliwe przyczyny tworzą zawsze produkt gorszego gatunku, nie kompletny. Wady rodziców stworzą kalekie potomstwo, dlatego Jezus nie uzdrawiał dzieci, gdyż wiedział, że rodzice są chorzy a nie ich dzieci. Jeżeli nie spojrzysz na przyczynę lecz na skutek, to wówczas odwracasz te prawa.

Zamiast zobaczyć przyczynę i ją uzdrowić, ludzkość próbuje usuwać skutek. Przyczyna dalej wylewa się jak woda z kranu! Taką zasadą kieruje się medycyna akademicka, która leczy jedynie skutek. Nie rozpoznaje żadnych przyczyn choroby. Leczenie często trwa latami bez skutku. Może dojść do krańców możliwości maskowania i uczynić pacjenta kaleką, bez nóg, rąk czy własnego serca i innych organów.

Przeszczepy, to odwracanie praw natury: „przyczyny i skutku, jako całości”. Jeżeli zajrzy się do przyczyny i ją właściwie usunie, to choroba mija w cudowny sposób. Choroba to przekonanie w postaci pola informacyjnego, które wpłynęło już do przestrzeni ciała z zewnątrz. Mózg jest operatorem takiego procesu, gdyż czuwa nad uzdrowieniem przyczyny i wskazuje poprzez ciało, co należy usunąć.

Mózg chroni przed wadliwym tworzeniem. Wystarczy rozpoznanie własne lub pomoc specjalisty w tej sprawie, aby rozwiązać każdy problem. Wiadomo jest, że wszystko co boli, co jest skrzywione, niepełne, pochodzi ze źródła tworzenia w lęku. Dzieła oparte na miłości są piękne, zdrowe i pełne.

Po tym możemy rozpoznać podstawową przyczynę tworzenia. Dalej jest szukanie programów, które powodują wady w kształtowaniu osobowości. Podobne prawa obowiązują w świecie wytwarzania przedmiotów materialnych jak: samochody, pralki, komputery czy rowery. Kiedy wystąpi wada przedmiotu, wówczas konstruktorzy usuwają błąd wadliwego programu.

Co myślisz, kiedy urodzisz kalekie dziecko?
Zbierasz pieniądze na operacje, przeszczepy aby nie uzdrowić programów w rodzinie pokoleniowej! Uzdrowić chcesz skutek ale nie przyczynę. Dziecko pokazuje swym ciałem, abyś się nie cofnął przed zajrzeniem w siebie i naprawił chore myślenie. To zagłuszanie prawdy naturalnej i głosu Boga.

Jeśli społeczeństwo nie zrozumie, że przyczyna i skutek są jednym tworem, to daleko nam do świadomości samego siebie. Tylko podniesienie wiedzy o sobie samym i zasadach tworzenia życia, pozwoli ten świat doprowadzić do porządku, opartego na Prawach boskich, na miłości tworzenia.

Człowiek pełny lęków, posiada w swym polu informacyjnym, bardzo wiele błędnych przekonań po rodzie i swoich własnych traum. Depresja, choroba psychiczna lub kalectwo, to skutek bardzo mocno schowanych ciężkich przekonań rodowych.

Wyciągnięcie ich na wierzch, rozpoznanie, zamknięcie poprzez miłość, spowoduje cuda. Każde tworzenie oparte na miłości bezwarunkowej z twojej przestrzeni serca, daje subtelne, zdrowe ciało i szczęśliwe życie dla ciebie i twojej rodziny. Tworzenie oparte na lęku – stwarza pokrzywione formy i ciężkie życie. W naturze jest selekcja i wadliwe formy są usuwane przez rodziców, zaraz po urodzeniu. U ludzi, niestety jest odwrotnie. Rodzice czasem wgrywają dla siebie swój los, podpierając się kalekim dzieckiem. Widziałam to na własne oczy, przeszczęśliwą matkę z kaleką córką na wózku, którą mogła się opiekować, aby jako pielęgniarka nie dawać siebie dla innych ludzi. To czysty egoizm.

Takie i inne są podteksty schowane bardzo głęboko w polach informacyjnych wielu ludzi. To strach przed miłością, powoduje opór służenia innym i dawanie siebie bez warunków. Miłość bezwarunkowa leczy wszystkie choroby, nieszczęścia i lęki. Uzdrawia relacje w związkach i ustanawia na nowo połączenie ze Źródłem.

 

Zapraszam na sesję oczyszczania z błędnych programów informacyjnych i tworzenie w miłości. Zadzwoń jeśli czujesz potrzebę odnowienia swojego życia. tel: 698 179 061