Ego uczy cię jak zdobyć cały świat i utracić własną duszę. Duch święty czyli Jaźń uczy cię, że nie możesz utracić własnej duszy i niczego w świecie nie możesz zdobyć. Nie możesz sprzedać swojej duszy ale możesz sprzedać swoją świadomość! – Kurs Cudów od Jezusa zmartwychwstałego.

Co ci zostanie wówczas?

Tak lekkomyślnie postępują wszyscy, którzy uwierzyli w swoje ego. Ono jest największym zdrajcą ciebie. Brak rozpoznania swego nadmuchanego ego, powoduje, że ono ma się dobrze. Książka Kurs Cudów odkrywa tajemnice, którymi posługuje się ego i odtajnia jego tajemne sprawki. Dla żadnego ego ta wiedza nie jest miła, gdyż dom zbudowany na piasku rozsypuje się. Co pozostanie? Iluzja nie może trwać wiecznie. Kiedyś zobaczysz jej koniec. To wyburzanie starego domu, który przed wiekami zbudowało ego z błędnych przekonań.

Ukrzyżowanie jest symbolem ran zadanych na Jaźni czyli na twojej duchowej naturze. Prawda została okaleczona a iluzja przyjęta za prawdziwą. Misją człowieka rozumnego jest uciec przed ukrzyżowaniem, ale nie przed odkupieniem swej duszy od EGO. To symbol zmartwychwstania, który utwierdza wyzwolenie duszy spod okupacji ego.

Czy to jest ważne dla Ciebie?

Sprzedana świadomość czyni człowieka chorym psychicznie a to już poważna sprawa. Utożsamienie się z ego jest atakowaniem siebie samego wewnątrz umysłu. Ten atak jest projektowany na innych i wywołuje burze konfliktów. Rozpada się rodzina, finanse i zdrowie. To zapłata za wiarę w bożki, które wytworzyło sobie ego. Uzdrowienie takiej sytuacji jest niezwykle trudne, gdyż człowiekowi trudno zrozumieć jego położenie względem Boga.

Modlił się do wytworzonego boga i naraz wszystko pękło. Gierki ego są mocno zakamuflowane i kiedy człowiek się budzi z tego koszmaru, trudno mu pojąć jak to się stało. Dlatego zachęcam osoby bardziej świadome aby przyjrzały się swojemu ego i rozpoznały wytwarzaną iluzję niczego.

Gdy uczyniłeś widzialnym to, co nie jest prawdziwe, stało się dla ciebie niewidzialne. Tego, co nierzeczywiste /ego/ nie można widzieć i nie ma wartości. – Kurs Cudów. Zatem przekręciłeś rzeczywistość na druga stronę mocy czyli na słabość. Gdy czujesz się słaby, oddałeś swoją siłę ego.

Rozszczepiony umysł służy bożkom a myśli, że zna Boga. Tak trudno wytłumaczyć tę kwestię człowiekowi, który uwierzył w świat iluzji i nabrał się na ego kłamstwa. W ustawieniach rodzin ta kwestia jest bardzo mocno widzialna, choć mało zrozumiana. Odkręcenie i ustawienie na właściwe tory,  jest pracą dla terapeuty dusz.

Zapraszam chętnych na terapię zmartwychwstania, zamiast krzyżowania swojej duszy.  To proces burzenia starych struktur domu z przekonań rodowych i indywidualnych oraz postawienie nowych fundamentów duchowych, dla wzrostu świadomości. Świadomość to odzyskanie swojej naturalnej mocy od Boga.