Nieświadomie bawimy się iluzją, bo jesteśmy uśpieni. Zabawa przybiera coraz więcej bólu i ograniczeń. Gdy człowiek się budzi zaczyna postrzegać tę kosmiczną grę w którą jest uwikłany. Do przebudzenia potrzebna jest coraz większa ilość świadomości w ciele czyli światła. Należy najpierw odnaleźć siebie w miejscu swojego obecnego istnienia. Wówczas jest największą frajdą odkrywanie siebie po kawałku, kim się jest.

To labirynt poznawania, który nie ma końca. Można się tym bawić, jeśli człowiek żyje świadomie. Jeśli człowiek jest uśpiony to potyka się w grze i nie wie o co chodzi?> Kim jest? Po co tu jest? I gdzie zmierza? Dopóki tych pytań sobie nie zada, to zwyczajnie śpi jego świadomość.

Śpiący mają tylko żywe ciało fizyczne, które jest zaprogramowane na wykonywanie czynności w czasie. To totalne niewolnictwo, poddane poleceniom swoich zarządców czyli panów, co panują nad nim. W takim stanie znajduje się myślę około 90% społeczeństwa. To bezmyślna masa ludzkich ciał. Problem obecnie polega w przebudzeniu, a nie w chorobie, choć sen można nazwać też chorobą psychiczną. Należy przestać chorować i być zdrowym na umyśle i ciele.

Wróćmy do prapoczątku gry w życie. Na początku było światło. Tym świtałem były wszystkie Istoty świetliste z ducha. Światło jest jednorodne i takie samo z którego się podzieliło i mieszka w nas jako ludzkich istotach. Ojciec i syn są jednym a nie jednorodzonym, co zostało przekręcone aby powstała krwawa religia. Syn to Chrystus zwany Adamem Kadmonem według Kabały.

Na początku była liczba pierwsza czyli „1”, która jest zawarta w każdej liczbie. Ta jedynka jest jednorodna w każdej następnej i zawsze taka sama. Przekładając imię ADAM na wibracje numerologiczne mamy liczbę „10” :
A – 1
D – 1 x 4= 4
A – 1
M – 1 x 4= 4
Razem jest 10.
10 – to dodane „0” do jedynki. Dodawanie zer to proces namnażania w nieskończoność np.: 100, 1000000, itd.
Biblia podaje, że z żebra Adama Bóg stworzył Ewę, aby Adam się nie nudził. Chodzi o rozmnażanie ludzi. Ewa też zawiera liczbę „1”. Dodano drugą jako odbicie „1” czyli 11
E- 1×5= 5
W- 1×5= 5
A- 1
Razem powstaje liczba 11.
To lusterko dla Adama. Ewa to ciało i zmysły jako ożywiona iluzja. Ewa ulega wężowi w Raju i przekazuje mu biologię ciała za pomocą DNA, które wygląda jak wąż. To nazywane jest grzechem pierworodnym, gdyż każdy człowiek ma ciało i zmysły czyli opakowanie dla światła Boga. Popularnie nazywane ego, które umiera wraz ze śmiercią ciała. Pozostaje tylko odwieczna „1” czyli syn jednorodny zwany Chrystusem czy Adamem.

Jest jeszcze liczba zwana „0”, która dodana do innych liczb pomnaża jedynki. Jest również proces matematyczny odwrócony, gdzie zero jest przed jedynką czyli 0,1; 0,001 itd. W ten sposób do gry zostały powołane do życia ciemne istoty czyli gadzie nazywane diabłem, reptylami czy lucyferem. Zero przed liczbą jest w minusie czyli oznacza brak światła, brak całości.

Chrystus to wzniesienie, poprzez ukrzyżowanie cielesności, a diabeł to poniżenie w ciemność materii, poniżej Chrystusa jako „1”. Istoty gadzie, które rządzą od 400 tys. lat światem nie mają duszy czyli tego jednorodnego światła Boga, jak ludzie. Oni robią wszystko aby dosięgnąć światła ale nie mogą. Piją nawet krew niewinnych dzieci i jedzą ich ciała, bo myślą, że tym sposobem zabiorą dla siebie ich duszę. Obecnie jest wojna o duszę, o światło Boga.

Istoty gadzie to sztuczna inteligencja SI, która ma zdolności do zarządzania ciemną materią w czasie liniowym. To zaprogramowany sztuczny mózg, który nie posiada w sobie uczuć ani emocji czy empatii, żyje jak maszyna. Tacy humanoidzi bez duszy ubrani w ludzkie ciała żyją na tym świecie, na ziemi pośród nas. Są w kluczowych stanowiskach zarządzania planetą, w religiach, w wojsku, policji, służbie zdrowia i szkolnictwie.

Poprzez strach generują ludzką energię aby zarządzać światem. Człowiek sam daje im swoje światło aby oni ciemiężyli ludzkość. Oni są tylko materią i zarządzają materią ale nic stworzyć nie mogą, bo materia w długim czasie może tylko tworzyć następną formę materialną. To oni narzucili nam swoją komputerową grę, którą doskonale znają i projektują na ludzkość w czasie liniowym. Ta gra oparta jest na strachu i ciemnych manipulacjach. Strach to proces niszczący poniżej jedynki, który jest niezbędny do przekształcenia starych struktur w nowe. Diabeł właśnie do tego służy, spala w ogniu to co bezużyteczne!

Im więcej ludzi generuje strach, tym szybciej stare się zapadnie, bo wzmocniona jest moc lucyfera do niszczenia. Zabawa trwa na całego. Powstaje Nowy Świat oparty na jednorodnym świetle, które samo tworzy nową rzeczywistość. Obecnie Nowy Świat jest w zalążkach oraz marzeniach i powoli zaczyna pojawiać się w naturalnych strukturach.

Tylko człowiek zawiera w sobie światło czyli boską cząstkę nazywaną Chrystusem i może stwarzać na wzór Boga z jednorodnego pola informacji poprzez świadomość. Diabeł działa jedynie w materii i tworzy wszystko co sztuczne dla natury. To świat odbity i ożywiona iluzja. Sztuczne zawsze ma swój początek i koniec czyli ulega rozpadowi. To proces nazywany „neuto” w przeciwieństwie do „neutro” czyli równowagi w której zachodzi życie.

Człowiek potrzebuje materialnych przedmiotów jak: komputer, samochód, komórka itp., aby uławiać sobie życie. Natomiast nie potrzebuje sztucznych leków aby wrócić do zdrowia czy sztucznej żywności aby żyć. Nie dajmy się oszukiwać gadom, które chcą dalej utrzymywać ludzi w hipnozie, poprzez TV i egzystować w tej przestrzeni.

Jeśli ludzie przestaną generować dla nich strach i dawać im energię do działania, to gady znikną z ziemi i diabeł odejdzie zagłodzony z braku energii. Potrzebna jest totalna edukacja i wzrost świadomości aby rozpuścić ciemność i żyć w świetle Boga, jako Chrystus Jego syn jednorodny. Każdy człowiek nim jest, jeśli nosi w sobie światło Adama (1) . Już czas aby każdy Adam się przebudził i dokonał zaślubin z Ewą w sobie.

To doskonałe małżeństwo połączone w jednorodnym świetle, powinno powstać w każdym z nas, jako świadomej istocie ludzkiej. To połączenie dualności  (+) i (-) jest prawdziwą miłością. To powrót do praojca, do jednorodnego światła i stwarzanie myślami z jednorodnego pola informacji w sposób naturalny w czasie „tu i teraz”. To 5D w której egzystuje prawdziwa Istota ludzka nowego Świata.