Anioł, kojarzy się nam z pięknem i czystością. Te cechy unoszą anioła nad ziemię na skrzydłach, ku przestworzom niebieskim. Anioł może przemieszczać się w kosmosie z zawrotną szybkością.  Ta szybkość pochodzi z braku ziemskiej grawitacji ( obciążenia ).

Im większa grawitacja w ciele, tym trudniej o lewitację czyli „fruwanie”. Znane są liczne przypadki, jak ludzie święci w czasie ekstazy lewitowali. Pozbywali się ciężarów ciała i mogli unieść się na niewielkie wysokości w powietrze.

Ludzie starzy i ciężko chorzy zazwyczaj mają problemy z nogami i chodzeniem, nie mówiąc już o lewitacji. W nogach gromadzą się wszystkie zanieczyszczenia, bo spływają do dołu. To powoduje swoisty rodzaj przyssania do ziemi i niemoc poruszania się po niej. Określa to stan nasilenia ziemskiej grawitacji u danego człowieka.

Moczenie nóg w soli lub innych specjalnych środkach, jak chociażby woda utleniona, powoduje, że nogi oczyszczają się z toksyn organizmu. Po takim zabiegu w nogach jest uczucie lekkości.

Ptaki w odróżnieniu od ludzi i zwierząt mają bardzo małe nogi, w porównaniu z masą swojego ciała. W czasie lotu nogi ptaka są podwinięte pod brzuch i prawie niewidoczne. Skrzydła unoszą ich w powietrze i dlatego mogą fruwać. Są lekkie.

Aby człowiek stał się symbolicznym aniołem, powinien dążyć do ustanowienia cech anielskich w sobie. Pierwszym warunkiem jest oczyszczanie ciała fizycznego z toksyn i robaków. Następny etap to oczyszczanie umysłu z emocji i uwalnianie przeszłości swojej i członków rodziny od programów rodowych.

Uwalnianie, to oświecenie i totalna wolność od przywiązań do tego co ziemskie. Oczyszczania możemy dokonać najszybciej na ziemi i stać się wolnym jak anioł, aby poruszać się w przestrzeni kosmicznej.

Śmierć jest tylko przerwaniem procesu oczyszczania, aby w ponownych narodzinach zacząć od nowa z tego samego miejsca. Śmierć jest konsekwencją oporu przed zrozumieniem sensu swojego życia.

Sensem życia człowieka, jest osiągnięcie stanu doskonałości na ziemi aby odejść do światła, bez potrzeby  ponownych narodzin. Wystarczy stać się ANIOŁEM, który wykonuje bardzo cicho i bez rozgłosu swoje zadanie od Boga. Takich ludzi nie znajdziecie w Internecie ani w czasopismach. Oni nie potrzebują reklamy. Są zawsze dostępni dla tych, którzy są już gotowi.

Tych anielskich ludzi jest jeszcze mało na ziemi, ale przebywanie w ich energiach daje niezapomniane chwile. Każdy, kto rozumie sens swojego życia, po takim spotkaniu staje się innym człowiekiem. Jego wibracje wzrastają i zaczyna szukać samego siebie, który jest ukryty pod maską ego osobowości.

Wzrost wibracji zmienia całą przestrzeń wokół anielskich ludzi. Ostatnio widziałam na własne oczy jak ryba w domowym akwarium medytowała w wodzie o najwyższych wibracjach z kosmosu, dostępnych  dziś na ziemi. Byłam zszokowana. Myślałam, że to śnięta ryba, bo nie poruszała się ani na moment.

Taka ryba nie musi już przechodzić różnych faz ewolucji, tylko pójdzie bezpośrednio do światła. Coraz więcej cudownych zdarzeń zaczyna pojawiać się na ziemi aby ludzie zobaczyli inny świat, który przybliża się do nas.

Jeszcze trochę a wejdziemy w czwarty wymiar duchowy i będziemy zmuszeni przebywać w wysokich wibracjach. Dla niezwykle opornych ludzi na zmianę, nie będzie miejsca w takim niebiańskim świecie. Jest to zrozumiałe samo przez się.

Anielski świat jest bardzo przyjemny. Tylko radość istnienia i smakowanie wykwintnych potraw jest jego bytem. Medytacja będzie naturalnym stanem chwili obecnej.

Po oczyszczeniu ciała i umysłu przychodzi faza zastąpienia wody strukturalnej – wodą o wysokiej energii. W organizmie znajduje się około 85 % wody i ona musi być wymieniona na wysokoenergetyczną. Kto jest gotowy na taki proces, ten znajdzie wysokoenergetyczną wodę i miejsce, które znajduje się w centrum Polski.

Wszystko jest dostępne dla tych, co czują w sobie anielską istotę i chcą ją odkryć. Anioł nie postrzega świata oczami fizycznymi lecz duchowym wzrokiem, dlatego oczy anioła są zamknięte na świat iluzji. Skrzydła przerastają jego górną postać, która zdaje się być promienista i okrągła, bez dolnej części powiązanej z ziemią.

Z centrum serca wypływają promieniście promienie o barwach pastelowej żółci i fioletu. Twarz anioła jest piękna i harmonijna. Taki obraz anioła mam w domu z którego promienieje wysoka energia. Obraz ten i wiele innych podobnych, jest malowane przy użyciu wysokoenergetycznej wody oraz esencji kosmicznych.

Uwolniony człowiek od błędów przeszłości jest aniołem promieniującym światłem na otaczającą przestrzeń. Wysoka energia „człowieka – anioła”, podnosi wibrację ziemi i osób stykających się z nim. Przychodzi czas, że coraz więcej ludzi staje się aniołami, by przewodzić ludzkości w nadchodzących przemianach kosmicznych. Niebo zstępuje na ziemię!