Duchowe i materialne to dwie różne rzeczy. Można być zamożnym materialnie a duchowo biednym i wice wersa. Jeśli mamy przekonanie, że „bogactwo to droga do piekła” lub, że „bogaci to złodzieje”, wówczas nie możemy osiągnąć materialnego dobrobytu. Te przekonania biorą się z tego, że ludzie bardzo bogaci przeważnie są odłączeni od Źródła zasilania i wykorzystują innych do robienia dla nich pieniędzy.

To sławne rody, które rządzą światem, królowie i magnaci biznesowi. My przeciętni ludzie nie możemy się z tymi bogaczami utożsamiać ale możemy zmienić swoje przekonania na bardziej liberalne. Człowiek duchowo wzrastający powinien żyć w dostatku materialnym aby zrównoważyć energię. Często z powodu ograniczających programów jak: „ tylko biedni wejdą do Królestwa Niebieskiego” nie korzystają z zasobów wszechświata.

To jest też błędne przekonanie, które służy gadom zarządzającym planetą aby wszystko im oddawać za darmo ( oddaj wszystko co masz, to religijne przekonanie). Dość, że ludzie są wykorzystywani do pracy w zakładach w korporacjach i innych spółkach, to sami też nie dążą do dobrobytu. Choć każdy chce być bogaty, to jednak ograniczające przekonania, mu na to nie pozwolą.

Należy unicestwić te przekonania lub przełożyć swój sukces z innej dziedziny na dobrobyt. Wówczas błędne myślenie znika i otwiera się droga do sukcesu materialnego, na wzór innego już znanego. Często ludzie mają ograniczenie płynące z przestrzeni feng-shui czyli energii wokół nas i to ona zaburza energię „bogactwa” np.: „stratą” lub „nieszczęściem’. Ważne jest aby ustawić energię wokół siebie, na pozytywnych aspektach życia jak: „powodzenie, życie czy witalność”.

Otaczające nas energie układają się w systemie ba-gua zgodnie z datą urodzenia. Tego nie da się zmienić ale można wykorzystać pozytywnie wpływające energie, zamiast negatywnych. Gdy energia bogactwa jest w systemie wschodnim życia, to mamy dobre aspekty na dostatek. Jeśli mamy z daty urodzenia system zachodni, wówczas należy czerpać dobrobyt od partnera, który powinien mieć system wschodni, aby nie pomnażać upadku.

Nasze życie w większości zależy od energii wokół nas, wewnątrz nas i od świadomości. Jeśli wzrasta świadomość to programy matrixa przestają działać i możemy projektować się na swoje własne przekonania. To praca nad sobą, która przynosi efekty. Bogactwo duchowe wówczas potrzebuje być zrównoważone dostatkiem materialnym. W ten sposób uzyskujemy stabilizację i mamy energie materialne i duchowe w równowadze.

Zapraszam na diagnozę feng – shui, zgodną z datą urodzenia i regulację energii w pomieszczeniach mieszkalnych czy pracy. Kontakt na priv.