Przez wiele tysięcy lat panował na ziemi patriarchat i rządzili w nim bogowie męscy. Energia męska przejawia się poprzez przemoc, konflikty i zbrodnie. To wszystko jest opisane w księdze Stary Testament, jako horror psychopatów prowadzonych przez mściwego boga Jahwe.

Już czas rozpoznać, że koniec tej gry, gdzie energia wylewa się na zewnątrz, tworząc świat iluzji i współzawodnictwa. Patriarchat doprowadził do horroru, wojen i przemocy nad słabszymi czyli dziećmi i kobietami. To zasługa prowadzących świat bogów, których jest pełno pod różnymi postaciami. Ludzkość sama ich wytworzyła i sama powinna od nich odejść.

System patriarchalny się wali na naszych oczach. Na miejsce męskich bogów mogą wejść boginie, które są przygotowane do prowadzenia mężczyzn i dzieci we właściwym kierunku z wytworzonej ogromnej iluzji do wnętrza, które jest podobne w każdym człowieku. Z wielości do jedności przeciwieństw.

Stara wiedza szamańska i tantryczna przetrwała w przekazach do dziś, jako bajki. Jest w nich wiele mądrości, która jest przekazywana aby można było z niej korzystać. Więc wróćmy do źródeł i zacznijmy żyć po nowemu, według zasad żeńskiej energii.

Demonstracje, które obecnie organizują mężczyźni kończą się przemocą z policją. Wczoraj była demonstracja związana z przeciwieństwem szczepionek, organizowana przez Justynę Sochę i było pokojowo oraz spokojnie. To mówi samo za siebie. Jest wskazówką, że kobiety powinny przejąć prowadzenie ludzkości do Nowej Ziemi.

Żeńska energia wie i czuje jak to zrobić. Kobiety nie walczą. Naszą bronią jest miłość do dzieci i ludzi, którzy chcą iść z nami. Mamy się zwijać a nie rozwijać, bo ludzkość wytworzyła tyle różnych rzeczy na zewnątrz w postaci programów i przestrzeni, że czas na zmianę. Kosmos się rozszerzył do niewyobrażalnych rozmiarów. To czas na powrót do siebie. Stąd kwarantanna aby skupić się na sobie i poczuć tego efekty.

Energia męska (hetero) wylewa się na zewnątrz, natomiast energia żeńska (homo) skupia do wewnątrz, do wnętrza, które odczuwa co dobre, a co niekonieczni. Każdy z nas posiada zarówno męską jak i żeńską energetykę w różnych proporcjach. Wystarczy aby mężczyźni słuchali bogini i poszli w stronę wolności, miłości i dostatku.

To zapewnia energia żeńska, która jest wrażliwa, delikatna i opiekuńcza. Tym sposobem skończy się przemoc i panowanie nad innymi. Boginie mają wewnętrzną wiedzę i moc kreacji, która się przechowała mimo palenia na stosach czarownic czyli wiedźm ( wiedzących kobiet). Mężczyzn nie palono, jedynie za odkrywaną wiedzę naukową lub filozoficzną niszczono.

Czas dostępu do informacji jest obecnie bardzo szybki i można sobie tę starodawną mądrość przekazywać. Nikt tak naprawdę nie chce cierpienia i przemocy, jedynie psychopaci, którzy karmią się cierpieniem zwierząt i ludzi. Człowiek powinien wreszcie zrozumieć, że można żyć inaczej!

Boginie, jest czas na nas aby prowadzić ludzkość do szczęśliwego świata, opartego na miłości, wolności i radości. Symbolem Nowego Świata jest muzyka, kwiaty, zioła, natura i piękno. Kto czuje ten styl życia z naturą i muzyką, jest po stronie bogini. Zapraszamy serdecznie do kręgu, gdzie wszyscy jesteśmy w środku tacy sami, a na zewnątrz jedynie różnimy się nieznacznie.

Aby wejść do Nowej Ziemi koniecznie potrzeba jest pozbyć się nadmiaru przekonań, które wytworzyły ogromną przestrzeń niepotrzebnych przedmiotów. To stanowi balast i ograniczenie, które trzyma w niskich wibracjach. Jeśli chcesz zrobić porządek w swoim wnętrzu, to zapraszam na sesję uwalniania starych wzorców i poznanie praw kosmosu, poprzez swoje doświadczenie.
Zadzwoń jeśli czujesz taką potrzebę cos zmienić w swoim życiu i przestrzeni. Tel: 698 179 061 lub napisz: diagnozaduszy@gmail.com