Są konkretną formą do której się modlisz, bo nie czujesz w sobie pełni. Jesteś rozczłonkowany w swym umyśle i nie możesz się pozbierać w całość. Strach dzieli, a miłość scala wszystko, co zostało oddzielone i podzielone na części. Szukaj miłości a znajdziesz siebie w pełni. To cel twojego i mojego życia.

Bożki to fałszywi bogowie różnych religii, którzy mają swoich wyznawców czyli niewolników. To im oddajesz swoją energię, będąc ich wyznawcą. Oni ci nic dać nie mogą, bo nic nie mają. Są pustą formą bez duszy. To jaszczurze i wężowe plemię, które uzurpuje sobie prawo zarządzania ludźmi, na planecie Ziemia. Potrzebują życiowej energii aby żyć. Oni tylko biorą, a nic w zamian nie dają. Są biorcami energii ludzi.

Już czas się przebudzić i spojrzeć jasno na to, co dzieje się dookoła ciebie. Bóg prawdziwy jest miłością. On nie krzyczy ani nie mówi o tym kim jest. Jedynie Jest. Miłości nie da się zobaczyć. Miłość można jedynie poczuć. Boga prawdziwego nie da się zobaczyć ludzkimi oczami, można go jedynie odczuwać. Odczuwanie jest poprzez serce, a postrzeganie poprzez umysł. Umysł to diabeł, który cię mami hologramami.

To umysł wymyśla różne formy aby oddzielać jedno od drugiego, aby dzielić ludzi na dobrych i złych. To manipulacja, która trwa wieki całe. Im więcej ludzi się przebudzi, tym więcej wygenerują miłości na ziemi. To miłość da początek wyzwoleniu z okowów matrixa. Miłość generuje światło; to dwa przeciwne bieguny połączone w jedno.

Bóg jest światłem świata, gdyż jest pełnią. Jest czystą świadomością. W każdym człowieku jest to światło i pali się jako troisty płomień duszy, wewnątrz przestrzeni serca. To boska cząstka w człowieku. Wystarczy to światło powiększać, poprzez miłość do siebie i do innych ludzi. Proste, a jakże odległe do zastosowania dla ludzi żyjących w ciemności, w mroku panów bogów.

Bądź w radości a będziesz w miłości. Ludzie mroku nie znoszą radości, zabawy, muzyki, bo ona ich przeraża. Uciekają natychmiast do swojej kryjówki aby tam przetrwać. To zjawisko jest bardzo popularne, zwłaszcza u ludzi, którzy są wierzący lub duchowo się rozwijają aby zdobyć sławę i uznanie. Ostatnio miałam takie doświadczenie, które mnie mocno zdumiało. Byłam tym zszokowana.

Radość życia jest najwyższą formą miłości. Dla niej warto żyć i rozwijać się autentycznie. Radość nie ma żadnych ograniczeń, na podobieństwo Stwórcy, który jest nieograniczony. To zjawisko jest łatwo zdiagnozować, gdyż każde ograniczenie prowadzi do zniewolenia i posłuszeństwu swemu panu. Sam tworzysz bożki, którym się poddajesz, bo brak ci siły wewnętrznej od Stwórcy światła i miłości.

Miłość rozbita na pół, tworzy bieguny (+) i (-). Te bieguny należy połączyć najpierw na zewnątrz, a potem wewnątrz siebie. W ten sposób powstaje światło i moc wewnętrzna, która łączy ciebie ze Stwórcą. Bożki oddzielają cię od siebie i od Stwórcy. Czy warto iść w tym kierunku?

Zapytaj siebie „ komu służysz”? Czy twój bóg jest miłością? Czy jest światłem świata? Jeśli nie, to bądź pewien, że to bożek. Bożki są ograniczone w swym czasie istnienia i kiedyś zakończą swój żywot. Iluż bogów było w starożytnej Grecji czy Rzymu? Pozostały tylko kamienne formy ich wizerunku. Dziś są inne imiona tych samych bożków.

Bóg Stwórca jest wieczny, po wszystkie czasy obecny. Nigdy nie umiera, bo też się nie narodził. Nie zna śmierci, tylko wieczną radość. Jest czas obecnie aby wszystkie bożki upadły. Niech przestaną manipulować nieświadomymi Istotami boskimi, od których dostają wsparcie. Zadaj sobie pytanie: czy chcesz rozpoznać bożka w którego wierzysz i się do niego modlisz w niedzielę? Bądź szczery ze sobą, a poznasz Prawdę, która cię wyzwoli.

Mędrcy ze Wschodu byli astrologami, stąd znali planety i miejsca narodzin światła w postaci małego Jezusa. Rozpoznali go i dali mu dary mądrości aby poznał zasady funkcjonowania matrixa. Wszystko się zadziewa po to, aby ludzkość się przebudziła ze snu, z marzeń ego umysłu i rozpoznała siebie jako boskie światło. Przez 2 tysiące lat trwał zastój. Dopiero teraz odkrywana wiedza jest dostępna dla każdego poszukującego i można z niej skorzystać.
Życzę świadomych spojrzeń do wewnątrz siebie i rozpoznanie uwikłania w programowanie matrixa, poprzez liczby, planety i układy energetyczne, które można przekształcić na świadome życie, wolne od manipulacji przez bożki kosmiczne.