Choroba w ciele fizycznym jest tylko informacją co dzieje się na poziomie duszy i umysłu. Jest tak naprawdę wskazówką a nie chorobą, przez którą przemawia duch. Duch nie mówi bo nie jest fizyczny, więc musi za pomocą umysłu pokazać na ciele bolesny problem do uzdrowienia. Każda część ciała, wszystkie narządy czy kości, zawierają informacje o tym co dzieje się na wyższych poziomach.

Często nie zdajemy sobie sprawy o co chodzi, gdyż nie mamy kontaktu z podświadomymi programami. Dlatego jest niezbędne poznanie siebie aby rozpoznać problem przekazywany przez chorobę. Każdy znak zodiaku wskazuje na predyspozycje do tych części ciała, które podlegają wpływu słonecznego znaku np.: Baran odpowiada za głowę; Byk za gardło; Lew za serce czy Ryby za stopy. Tak bardzo ogólnie podaję, bo są jeszcze inne ważne zależności układu planet w horoskopie, na jakie schorzenia można zachorować.

Po za tym są też programy z rodu, które się kserują, jeśli nie zostały uzdrowione przez wcześniejszych członków rodu i przechodzą na następne pokolenia. Dzieci do 10 -12 lat nie mogą być same z siebie chore, tylko przerabiają nieprzepracowane problemy rodziców, a zwłaszcza matki po której wzorce pokoleniowe się najmocniej zapisały w czasie ciąży.

Bezsensem jest leczyć dzieci, bo problem czyli przyczyna jest u rodziców. Jezus nie uzdrawiał dzieci, tylko matki a dziecko natychmiast zdrowiało. Jest obecnie znana Totalna Biologia, która daje wskazówki gdzie jest przyczyna choroby i jak ją usunąć.

Jedynie medycyna akademicka blokuje dostęp pacjentom do tej wiedzy, usuwając skutek a przyczyna dalej jest nierozwiązana. Ludzie jednak bardziej wierzą lekarzom, że ich uzdrowią, niż własnej duszy, która chce pomóc dając wskazówki jaki problem jest do naprawienia.

Czasem niezbędne jest przebaczenie aby uzdrowić chore relacje. Przebaczenie daje zrozumienie, że wróg nie istnieje a sam umysł będąc w stanie biegunowego postrzegania wytworzył sobie swoje przeciwieństwo. Bycie tzw.: lepszym, wytwarza wokół siebie coraz więcej wrogów, jako stan umysłu, co przekłada się na życie.

Tylko przebaczenie sobie i innym naprawia błędne myślenie. Jest wiele metod przebaczenia na poziomie umysłu czy duszy, które warto wypróbować aby zobaczyć jakie to potężne narzędzie uzdrowienia. Choroba jest iluzją, jest połączona z duszą oraz umysłem. Można ją usunąć tylko wtedy, kiedy rozpozna się problem na tych trzech poziomach jednocześnie. Usuwanie skutku powoduje, że coraz cięższe choroby przychodzą aby zostawić taki system leczenia.

Jeśli człowiek tego też nie rozpozna, wówczas dusza ucieka z nieposłusznego ciała i zostawia swój garnitur w grobie. Tak kończy się bezmyślność. Wszystkie choroby można w ten sposób uzdrawiać oprócz głupoty, która jest w całości bezmyślna.

Zadajmy sobie w duszy pytanie: co choroba do mnie mówi? O co jej chodzi? Co chce przekazać? Wówczas przyjdzie rozpoznanie i problem zniknie na zawsze. Tak można się samemu uzdrawiać lub przy pomocy terapeuty, który poprzez pytania wchodzi w głąb duszy i znajduje przyczynę.

Zapraszam na terapię duszy, która odkrywa to co zakryte i powinno być usunięte aby nie dopuścić do choroby czy przedwczesnej śmierci. Zadzwoń jeśli potrzebujesz w tym temacie mojego wsparcia – Tel: 698 179 061