Człowiek posiadający duszę jest też podłączony do ducha. W trzecim miesiącu ciąży następuje to podłączenie. W zależności od poziomu światła w danej istocie, podłącza się duch dobry lub zły. Dobry manifestuje się wtedy, gdy poziom światła jest wysoki, a mianowicie powyżej 50%. Wówczas człowiek ma bezpośrednie połączenie ze Źródłem. Otrzymuje informacje i wglądy duchowe ze Źródła, jakie mu są potrzebne.

Światło tworzy wszystko z siebie. Stąd życie staje się łatwe i bezpieczne. Gdy człowiek zaczyna tracić światło, wówczas podłącza się zły duch tzw.: EGO czyli zbiór programów pokoleniowych i karmy osobistej. Człowiek wówczas nie wie co czyni. Niszczy siebie i bliskich, nie zdając sobie z tego sprawy. Zachowuje się jak maszyna sterowana oprogramowaniem.

Takiemu człowiekowi nikt i nic nie jest w stanie pomóc ani przetłumaczyć, bo on nie ma czym tego zrozumieć. Przysłowiowy groch o ścianę. Są to przeważnie narcyzi, uzależnieni od wszelkich używek, celebryci i ludzie z wybujałym ego czyli psychicznie chorzy. Do nich nic nie przemawia. Żadna terapia nie działa. Zniszczą siebie i zamienią się w gwiezdny pył. Ich dusza przestanie istnieć. Nic na to nie można poradzić.

Jeśli człowiek choć trochę jest świadomy, wówczas może coś niepokojącego w sobie zobaczyć i próbować to uzdrowić. Obecnie jest coraz więcej ludzi, którzy to widzą, że podłączyli się do złego ducha. Odeszli od światła i żyją w ciemności. Ich wysiłek w kierunku uzdrowienia jest zbawieniem i samooczyszczeniem. Coraz więcej pracują nad sobą i usuwają zbędne programy pokoleniowe aby zwolnić miejsca dla światła.

Gdy światła jest mało, wówczas ono się chowa do środka, a na wierzch wypływa ciemność, podłączona do złego ducha. Wówczas „zły” człowieka prowadzi w kierunku przepaści. Gdy istota się oczyszcza, wówczas światło zastępuje ciemność i wypływa na wierzch. Człowiek podłącza się do świetlistego ducha. Buduje swoje świetliste ciało i rozświetla ciemność.

Brak znajomości Praw Duchowych powoduje, że ludzie łatwo wpadają w sidła ciemności. Ona kusi dobrobytem, materią i sławą. Tracą swojego dobrego ducha i stają się złym człowiekiem, który wykorzystuje innych i niszczy siebie. Jest teraz wielu celebrytów, którzy oddali swoją duszę złemu duchowi i teraz chcą ją za wszelką cenę odzyskać. Zdają sobie sprawę co ich czeka i wołają w swoich piosenkach o pomoc.
Nie czekaj aż będzie za późno. Oczyszczaj się z ciemności, póki jest czas. Powiększaj swoje świetliste ciało aby światło wzrastało na planecie, a ludziom żyło się dostatnio.
Zapraszam na sesje usuwania programów pokoleniowych i oczyszczanie duchowe.