To zasilanie od rodu energią męską i żeńską. Jeśli jest dług czy przerwa w dopływie energii z rodzicami lub jednym z nich, życie ulega konwulsjom. Raz może być dobrze, a drugi raz źle. Związki, zdrowie, kariera i pieniądze będą pod znakiem zapytania? Najważniejsza jest relacja z mamą. To od niej bezpośrednio pochodzi nasze ciało fizyczne. Już po wyglądzie ciała widać której energii rodu brakuje, a która jest w nadmiarze.

Dobra relacja z mamą określa życie osobiste i potomków rodu oraz ich dobre zdrowie lub zakłócone. Jeśli czegoś nie ma, to znak, że relacja z mamą jest nieuzdrowiona. Zazwyczaj dziecko wyrasta ponad rodziców czy rodzica i stawia się na jego miejscu. Czasem taka sytuacja już zaistniała wcześniej, między rodzicami, a ich rodzicami czyli dziadkami w przeszłości.

To znak, że Prawa Naturalne zostały złamane i nic w życiu nie może się udać! Należy zrobić pokłon w stronę rodziców czy rodzica aby przywrócić Prawa Naturalne czyli boskie w takiej kolejności jak zostały ustanowione. Najpierw są rodzice a potem dzieci, wnuki i prawnuki. Jeśli kogoś w rodzie się nie uszanowało, to ta osoba nie daje zasilania następnemu pokoleniu. Należy ją przywrócić do rodu aby energia mogła płynąć prawidłowo.

Drugi strumień życia pochodzi od taty. Jeżeli energia płynie prawidłowo, poprzez wszystkie pokolenia, to znasz swoje cele w życiu, łatwo zdobywasz pieniądze i robisz karierę. Wiesz co chcesz i to osiągasz. Jeżeli energia nie płynie prawidłowo to znak, że wyrosłeś/ wyrosłaś ponad tatę i chcesz go pouczać. Stajesz ponad nim. Pamiętaj, że za wszystkimi mężczyznami z rodu ojca, stoi energia Boga Stwórcy. Jaki masz stosunek do taty, taki masz do Stwórcy.

Wiesz jaka jest twoja droga życiowa, łącznie ze ścieżką rozwoju duchowego. Szacunek do ojca buduje solidny fundament życia. Szacunek do mamy stwarza zdrowe, jędrne i harmonijne ciało. Jeśli przerastasz swego tatę wszystko tracisz: pieniądze, majątek i karierę. Cele życiowe upadają jedne za drugim i nie wiesz co robić. Chwytasz się wielu rzeczy ale one nie wychodzą.

W takiej sytuacji dobrze jest naprawić relację z tatą żywym lub zmarłym na poziomie duszy, aby męska energia popłynęła swobodnie. Wówczas cały ród staje za tobą i cię wspiera w każdej sytuacji. Gdy dwa strumienie życia płyną harmonijnie do ciebie, wówczas twardo stoisz na ziemi ( mama), a głowę kierujesz ku Niebu ( tata) aby jasno widzieć kierunek życia i zdążać dwoma nogami we właściwym celu.