Zadaj sobie pytanie czy święci żyją na cmentarzu czy w tzw.: Niebie? Po co tak bardzo czcić tych, których nie znamy? To święto zrobiono teraz jednym z największych świąt. Dlaczego? Święci to istoty, które same siebie ustanowiły świętymi, poprzez odpowiednie rytuały. Aby zdobyć energię do życia, potrzebują uwielbienia i czci, by zagarnąć od innych ich energię.

To kolejna manipulacja ludźmi aby pozyskiwać za darmo energię dla siebie. Do kogo się modlisz, to temu dajesz swoją energię. Przekonałam się kiedyś na sobie, jak obraz Jezusa w moim mieszkaniu, na ścianie zaczął świecić od mojej energii. Doznałam szoku, bo byłam coraz bardziej słaba i chora. To było kilkanaście lat temu.

Teraz wiem, że tego robić nie będę. Na cmentarz w tym dniu też nie pójdę aby nie pozbywać się życiowej siły, dając ciemnym to, co najcenniejsze. Święci to zarządzający naszymi duszami i ciałami, za życia i po śmierci. „Największym wrogiem człowieka jest śmierć” tak pisze w Biblii. Natomiast święci wyolbrzymiają czczenie śmierci i cierpienia. Coś tu nie gra!

Dzień Za – duszny jest po święcie Wszystkich Świętych. To święto dla naszych bliskich zmarłych, których ciała zostały pochowane w grobach. To święto zostało wycofane na rzecz poprzedniego świętowania. My mamy tak żyć aby nie potrzebować wsparcia od żywych, po śmierci ciała fizycznego. Marmurowe groby utrudniają uwolnienie duszy od ciała, czasem długie lata.

To szał naszych czasów aby swoim bliskim czynić krzywdę po śmierci, przykrywając to kwiatami i coraz bardziej wymyślnymi zniczami. Ma to ukryć fałsz aby dać sobie pociechę z pięknego grobu. Nasi bliscy odchodzą do astrala i nie przebywają na cmentarzu. Po co zatem czcić to, co jest brzydkie i cuchnące? Ciało fizyczne to proch ziemi, które składa się z żywiołów i powinno do ziemi wrócić. Zamknięte w marmurowych komnatach, przysparza jedynie cierpienia.

Manipulacja genetyków ludzkości ciągle trwa i jest coraz bardziej odkrywana i pokazywana w filmach. To co potrzebne człowiekowi jest potępiane, jak dusza. Natomiast to co szkodzi jest wychwalane. Aspekt duchowy jest najważniejszy ale o tym siły cienia nie chcą słyszeć. Dusza jest nadrzędna nad ciałem i to ona żyje po śmierci.

Kogo interesuje jego dusza? Jaka jest i jakie ma zadanie?
Co robią dusze naszych bliskich zmarłych po śmierci? Gdzie są?
Kto zadaje takie pytania aby otrzymać odpowiedź?

Jeśli masz w sobie światło, to jesteś świetlistym człowiekiem. Jeśli masz mało światła, to możesz zostać świętym, jeśli należysz do elity władzy. Jeśli to cię nie interesuje to zagubisz się między światami po śmierci. Może ktoś cię uratuje, jak rodzina się o to postara. Ród to ważna sprawa. To przynależność do rodziny dusz i wzajemne wsparcie.