„Ta wiedza pochodzi spoza czasu i przestrzeni”.
Energia działa poza ciałem fizycznym i jest niewidzialna. To świat eteryczny. Energia osobista nadaje kształt, siłę i moc ciału fizycznemu. Jest ona bardzo ważna, do życia każdego człowieka. Gdy ciało umiera, energia opuszcza istotę, w postaci ostatniego tchnienia.

Bez energii nie może żadne ciało funkcjonować, a zwłaszcza przedmioty martwe, jak maszyny. Energia porusza wszystkim we wszechświecie, wykonując różne ruchy, takie jak koliste, wirowe czy liniowe.

Na ziemi spiralna energia kosmosu, rozdzieliła się na dwie fazy i stąd zrodziła się zasada męska i żeńska czyli (+) i (-). Nasze DNA jest pozostałością, jako dwie spiralne nici. Wszelkie istoty żywe podlegają tej zasadzie podziału, oprócz niewielkich wyjątków czyli obojnaków. Reszta istot tworzy partnerów różnej płci, aby przez dopełnienie stworzyć ze sobą jedność i dać życie potomstwu.

Ten dotyk jedności jest ponownym wejściem w spiralę kosmiczną. To droga powrotu do początku i do oświecenia, kiedy człowiek świadomie kieruje swoim życiem. Istoty na niższym poziomie niż człowiek, nie korzystają z tej mocy połączenia, gdyż brakuje im świadomego umysłu. Połączenie energii służy im natomiast tylko do rozmnażania. Bez podwyższonej świadomości, człowiek nie jest w stanie zrozumieć ruchu spirali w sobie.

Powracając do zasady męskiej i żeńskiej, trzeba podkreślić, że w ten sposób podzielona jest ludzkość na kobietę i mężczyznę. Jeśli w człowieku jest ponad 50 % energii męskiej, to wówczas tworzy się potomek płci męskiej. Jeśli natomiast w istocie jest ponad 50% energii żeńskiej, to jest kobietą.

Nie zawsze urodzone kobiety są kobietami w sensie energii i mężczyźni mężczyznami. Z czasem energie zaczynają balansować w ludziach i w rodzinach pokoleniowych, aby człowiek mógł zobaczyć na własne oczy, jak działa ta zasada.

Energia męska jest zawsze związana ze słońcem i ruchem, skierowanym na zewnątrz. Oznacza ochronę wyznaczonego przez mężczyznę terytorium. Podobnie zachowują się samce zwierząt, znacząc i doglądając swojego terenu. Nie zawiera ona treści wypełniającej obszar kontroli. Jest pusta w środku, jak pusta rura czy samo ogrodzenie.

Natomiast energia żeńska, jest skierowana do środka i wypełnia treścią wyznaczony przez mężczyznę obszar. Tworzy i rodzi w zespole wypełnienie. Jest odpoczynkiem i nocnym snem oraz urodzajną ziemią. Te dwie energie wzajemnie się uzupełniają i dopełniają.

Co się dzieje, gdy kobiety wypychają energetycznie swoich partnerów i zajmują ich miejsce?
Oczywistą rzeczą jest, że tworzą z nich „chłopa – babę”, który nie może się spełnić w żadnej z ról. To tak jakby zmusić mężczyznę do urodzenia dziecka. To niemożliwe!
Jest on zatem pozbawiony wdrażania swoich pomysłów w czyn. Natomiast w roli kobiety, nie zawsze czuje się dobrze. Traci swój potencjał i wpada w chaos. Nie wie, co ze sobą zrobić. Nie może odnaleźć się w nowej dla niego sytuacji. Traci swoją energię męską i wpada w bezsilność i uśpienie.

Jego partnerka zajmuje się wszystkim na raz. Ma nadmiar pomysłów, których nie jest w stanie zrealizować. Utraciła moc kobiety rodzicielki. Niecierpliwość i szybkość życia, są jej pustym potencjałem. Niby dużo pracuje, ale efektów tej bieganiny nie widać. Łapie 10 srok za ich ogony i żadnej nie trzyma. Nie żyje swoim kobiecym życiem, lecz energetyką partnera, którą sobie przyswoiła.

Oczywiście, że każdy z nas bierze po swoim rodzie przynależną mu energię. Ona jest przekazywana a nie wytwarzana. Jeśli rodzice dziewczynki, byli stale zabiegani w biznesie, to przekazali dziecku swój pęd życia na zewnątrz, czyli zwiększoną energię męską. Ich córka dostała w nadmiarze po rodzicach, pęd ku powiększaniu swojego terytorium.

Jeśli taka kobieta zwiąże się z mężczyzną, to automatycznie wybija z niego jego męską energię. Powstaje chłopczyca w spodniach, która na wszystkim się zna. Taki związek to koszmar, zarówno dla jednej jak i dla drugiej strony. Harmonia zasady męskiej i żeńskiej jest totalnie zakłócona.

Powstaje tylko wielki ruch, szybkość i niewiele wypełnienia. Stąd dobrze prosperujące zakłady, firmy czy spółki, bardzo często padają, bo tracą równowagę. Energia żeńska to bezruch i odpoczynek. Związana jest z nocą i ziemią. Gdy zabraknie odpoczynku czyli nocnego snu, to wszystko się zawala.
Ile dni można wytrzymać bez spania?

Z pewnością niewiele, bo umysł szwankuje. Mężczyźni z nadmiarem energii żeńskiej, są zawsze senni. Nie chce im się pracować, gdyż dopada ich nocne znużenie. Czy taki związek może być szczęśliwy?
Niestety nie!
Ten brak harmonii w zachowaniu energii męskiej i żeńskiej w związkach, musi przynieść konsekwencje. Oczywistą rzeczą jest, że ojciec przekazuje dzieciom a zwłaszcza synowi, swój potencjał męskości, tworząc z niego prawdziwego mężczyznę lub „chłopa – babę”.

Jaka przyszłość jest dla takiego chłopaka z zakłóconą energią męską?
Można sobie już to wyobrazić. Pęd ku dobrom materialnym, zabieganie o coraz większy standard życia, przechyla szalę energii w jedną stronę, czyli na zewnątrz. Ten przechył jest bardzo niebezpieczny dla przyszłych pokoleń, gdyż może skończyć się tragicznie, jak z przechyłem statku na wodzie.

Mężczyźni i kobiety mają swoją osobistą energetykę i związane z tym role, do odegrania. Zakłócenie energetyki powoduje, że powstają odwrotne role do zagrania, niż wskazuje to płeć. Stąd tyle problemów osobistych mają ludzie młodzi, gdyż nie wiedzą skąd pochodzi problem. Nie znają zasad zachowania energii w swoim rodzie.

Teraz coraz trudniej jest wchodzić w związki partnerskie, o zakłóconej energii męsko – żeńskiej. Są też inne układy, o których w tak krótkim artykule opisać nie zdołam.
Być może są ciemne siły, które czynią z premedytacją takie zakłócenia w relacjach, aby rozdzielać partnerów i nie dopuścić do szczęśliwych związków i szczęśliwego potomstwa.

Konflikt płci powstaje coraz większy, gdyż następuje walka o dominację w związkach, związaną z powiększaniem dobrobytu. To fala, która zalewa coraz większe obszary społeczeństwa. Dobrym obrazem zachwiania zasad równości, jest opowieść w filmie „Adwokat Diabła”, który w dość ciekawy sposób przedstawia rozbicie rodziny, poprzez pęd do sławy i bogactwa. Film oparty jest na słowach Ewangelii Jana:

Jan.8.44 – „Wy jesteście z waszego ojca Diabła i chcecie spełniać pragnienia waszego ojca. Ten był zabójcą, gdy rozpoczął i nie stał mocno w prawdzie, ponieważ prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, mówi zgodnie z własnym usposobieniem, gdyż jest kłamcą i ojcem kłamstwa”.

To cała historia powstania EGO, które manipuluje życiem ludzi uśpionych kłamstwem. Może warto przypatrzeć się na swoje rodziny i zobaczyć jak diabeł potrafi manipulować w sposób bardzo przyjemny, ale do czasu, aż wszystko runie.

Zasada męska pochodzi od Boga Ojca, a zasada żeńska od Boga Matki. Taka jest natura boskiej mocy, że Bóg Ojciec zajmuje naczelne miejsce. Jeśli nastąpi zamiana ról i kobieta zajmie miejsce pierwsze, to wszystko jest odwrócone. Nic wówczas nie jest na swoim miejscu. Stąd krótka droga do upadku, gdyż diabeł steruje życiem.

 

Link do filmu:

http://www.cda.pl/video/92167aa/Adwokat-diabla-online-Caly-Film-Lektor-PL-HD