Fantazje to wymyślone idee, które dla umysłu zaczynają być prawdziwe. Ten świat, który postrzegają oczy ciała jest iluzją, gdyż każdy widzi co innego. Choroba to przeniesienie fantazji z umysłu na ciało, które nie ma w tym znaczenia. Ono tylko pokazuje jaka fantazja ukrywa się w umyśle i jest projektowana na ciało.

Czy uzdrowienie ciała kończy fantazje?
Niestety nie! Ciała nie da się uzdrowić bez rozpoznania jej przyczyny. Zawsze chodzi o brak przebaczenia sobie i innym, którzy zagrali rolę kata. Ten kat, to odrzucona część nas samych, którą nie akceptujemy np: jest człowiek uczciwy, który nikogo nie oszukuje i przyciąga do siebie samych oszustów. To wyparta część tego człowieka na oszustów.

W świecie biegunowym 3D, są dwie przeciwstawne idee jak: uczciwy i oszust. Gdy zaakceptuje się drugą stronę medalu, tę „gorszą” wówczas mamy cały medal dla siebie. Nie ma możliwości uzyskania połowy medalu. Albo cały lub nic. Niestety w tym świecie nie ma możliwości w rozstrzępionym umyśle, wytworzyć tylko samo dobro.

Dopóki istnieją osądy, dotąd wytwarza się przeciwieństwa, które potrzebujesz przebaczyć. Umysł sam wypiera ze swojej przestrzeni to, co złe i projektuje na innych. Ta zabawa trwa wiele wieków i nie skończy się tak łatwo i szybko.

Choroba jest tylko przypieczętowaniem braku przebaczenia swojej własnej projekcji. Umysł rządzi tym procesem. Dopóki pozwalasz na osąd i tworzysz sobie w ten sposób wrogów, dopóty chorujesz. Przebaczyć to znaczy rozpoznać swoją fantazję. Gdy to zobaczysz, natychmiast zostajesz uzdrowiony a wraz z tobą wszyscy inni, którzy uczestniczyli w tym marzeniu sennym.

Kto serio traktuje swój sen?
Nikt, choćby był najbardziej koszmarny! Natomiast sen uśpionej świadomości jest postrzegany przez prawie wszystkich ludzi, jako prawdziwy, poza nielicznymi wyjątkami. Prawda jest zastąpiona fantazją. To uśpienie umysłu.

Niewiele jest takich, którzy szukają przyczyny swojej choroby i usuwają ją z umysłu, poprzez przebaczenie sobie i innym. Zostają w cudowny sposób uzdrowieni. To cud, gdzie światło rozświetla ciemność w umyśle. Zatwardziałość powtarzania tych samych schematów znika, a człowiek wychodzi na wolność/ znika również zatwardzenie, jako symptom w ciele/.

Taki człowiek pokazuje wówczas wszystkim, jak jego sen znika. Uzdrowienie jest siłą, gdyż pochodzi od Źródła Miłości. To łaska od Boga, który rozświetla szalony umysł EGO i wprowadza spokój. Ci, którzy w ten sposób zostali uzdrowieni, stają się narzędziem uzdrowienia dla innych.
To, co masz, możesz dać, nie inaczej. Żaden lekarz czy terapeuta, który nie przeszedł przez własne uzdrowienie, nie może ci pomóc.

Przebaczenie jest między fantazją a prawdą; między chorobą a uzdrowieniem; między piekłem a Niebem. Przebaczenie jest najważniejsze w uzdrowieniu, gdyż łączy twój umysł z rzeczywistością w tobie czyli ze Źródłem.
Zapytaj siebie: „ czy potępiłbym siebie za czynienie tego, co mi ktoś zrobił?”

Odpowiedzią będzie prawdziwe przebaczenie w świetle świadomości, gdyż otrzymasz zrozumienie, przebaczenie błędnego myślenia i uzdrowione ciało.
Czy warto przebaczać?
Dla tych co bardzo cierpią, z pewnością tak.
Dla tych co jeszcze nie cierpią, przebaczenie jest zastępowane osądem.
Dla tych co rozumieją i nie potępiają, nie ma potrzeby przebaczać. Fantazje znikają a ciało zostaje uzdrowione.

Inspirację do tego wpisu otrzymałam z książki Kurs Cudów, z obecnych lekcji do nauczenia. Kurs Cudów był dla mnie 10 lat temu wybawieniem od tzw.: nieuleczalnej choroby, jaką jest RZS, która w cudowny sposób została usunięta z mojego życia na zawsze. Moje dalsze pokolenie jest wolne od doświadczania tej ciężkiej choroby rodowej.

Dlatego polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy i wsparcia, studiowanie Kursu Cudów samodzielnie lub z nauczycielem. Kurs dla EGO jest wielkim oporem, dlatego tak wielu ludzi go odrzuca.
Polecam również moją książkę „Symfonia Przebudzenia”, która wyprowadza umysł z błędnego myślenia.

Zapraszam na sesje uwalniania przeszłości z kodów rodowych, z mitów życiowych i obciążeń pokoleniowych. Jeśli masz problem to zadzwoń, aby umówić się na sesję przez skype lub w domu. Tel: 698 179 061