Każdy człowiek ma przed sobą w polu energetyczno-informacyjnym, założone obce filtry, przez które ogląda świat. Stąd bierze się powiedzenie, że to co widzimy, to świat iluzji, gdyż każdy z nas widzi ten sam problem inaczej. Filtry to są programy z kodami przekonań, które zapisywały się przez tysiące lat inkarnacji duszy.

Ponieważ każdy z nas ma swoje filtry, stąd porozumienie między ludźmi jest utrudnione. Wzrastają przez to konflikty, gdyż każdy człowiek widzi inaczej.
Skąd biorą się filtry?


Dawno temu, kiedy człowiek był jeszcze ludzkim zwierzęciem, potrzebował nadzoru, kontroli, wskazówek i przepisów na życie. Gadzie istoty kosmiczne, które wcześniej wyewoluowały z ziemi, zaczęły ingerować w rasę ludzką i ją nadzorować. Stali się przez to gospodarzami istot ziemskich. Zapisywali w nas swoje programy, poprzez różne religie, wierzenia i przekazy, co wolno a czego nie wolno.

Obiecywali „dobrym ludziom” niebo po śmierci i dlatego większość z nas się na to nabrała i nabiera dalej. Gady stały się dla ludzi bogami z całą hierarchią aniołów, jako swoich pomocników. Gad jest potworem a anioł nie. Ponieważ kosmos rządzi się swoimi prawami, to silniejszy potrafi zdominować słabszego i mądrzejszy wykorzystać głupszego.

Świadomość jest ceną w tym przetargu, panowania nad ludzkimi umysłami. Człowiek o niskiej świadomości daje sobą sterować, bo mu tak wygodniej żyć! Nie musi się niczego uczyć ani poszerzać swojej świadomej istoty, bo wszystko ma podane.

Natomiast człowiek, który chce rozwijać swoją świadomość, potrzebuje konkretnej wiedzy o sobie i świecie, aby wziąć odpowiedzialność za obce filtry, które mu kiedyś wmontowano. Chce wolności myślenia, chce samostanowienia o sobie i dąży do wyzwolenia z obcych programów, które pozwolił sobie założyć, będąc w stanie nieświadomym.

Ile jeszcze ludzi jest na ziemi, nie zdających sobie sprawy z tego, kim są?
Bardzo dużo. Myślę, że ponad 90%. Przebudzenie jest drogą do pozbycia się osobistych zniewoleń, kajdan, nałożonych na nasze ciała, aby nim sterować.

Czy chcesz być dalej marionetką poruszaną za pomocą filtrów nieświadomości?

Jeśli nie, to zrób pierwszy krok, aby zajrzeć w siebie i zobaczyć co tobą steruje. Innej drogi nie ma! Każdy człowiek aby być wolnym i decydować kim chce być, potrzebuje zburzenia starych filtrów, które wyświetlają mu przestarzały świat ograniczeń.

Kurs Cudów od Jezusa posiada totalną, najwyższą wiedzę na temat funkcjonowania tego świata i sposób jak z tego wyjść. Jezus nie umarł na krzyżu ani nikogo nie zbawił, bo kogo? Była to manipulacja obcych cywilizacji, aby stworzyć wrogą nam religię katolicką. Jezus daje wiedzę w K.C jak wyjść z piekła umysłu w które każdy z nas się nieświadomie wplątał.

Nikt za ciebie tego nie zrobi, bo to jest niemożliwe. Umysł jest twój! Zbawić czyli pozbyć się obcych filtrów, możesz tylko sam tego dokonać. Filtry te ograniczają twoją świadomość i zasłaniają ci prawdziwy świat, który znajduje się poza nimi.
Filtr to koszmar, który przebudza każdego człowieka gdy świadomie do niego zajrzy. Dzięki temu stan świadomości szybko się poszerza. Człowiek nabiera swojej własnej mocy, gdy usunie połączenie z istotami obcych cywilizacji, których energetycznie zasilał. To łańcuch pokarmowy w którym uczestniczymy.

Praca z filtrami i przekonaniami to proces budzenia wyższej świadomości. Na miejsce nieświadomych kodów, wprowadzasz swoje programy, które chcesz doświadczać. Każdy z nas musi kiedyś przez ten proces przejść, tylko czas dla każdego jest inny. Kiedy dojrzejesz, to poprosisz o pomoc i wiedzę, jak to zrobić.

Kiedy jesteś jeszcze zielony/zielona, jak niedojrzałe jabłko, to ten proces oczyszczania z filtrów cię nie interesuje. Trzymasz się ich mocno, bo czujesz ochronę niekoniecznych istot wokół siebie. Jesteś nieświadomym niewolnikiem matrixa i utrzymujesz stary system przekonań.

Im więcej ludzi pozbędzie się gadziego oprogramowania połączonego z gadzim mózgiem w głowie, tym szybciej wyjdziemy z niewoli obcych. Jesteś jedną z cegiełek, które mogą zbudować Nowy Świat, oparty na własnych programach, marzeniach w którym miłość, radość i wspaniałość, są naczelną zasadą życia.

Czy chcesz żyć w takim świecie?

Jeśli tak, to zgłoś się do odpowiedniego terapeuty lub do mnie, a pomogę ci wyjść z piekła twojej duszy. Odkryję przed tobą świat w którym żyjesz nieświadomie.
Zapraszam na sesję wyburzania filtrów z kodów przeszłości i uwolnienia umysłu z obcych podłączeń.
Zapraszam również do studiowania Kursu Cudów przez Skype. Zadzwoń jeśli jesteś gotowy zrobić remanent swojej duszy tel: 698179061, aby umówić się na sesję lub kurs.