Duch zawsze jest wolny, natomiast ciało jest ciągle zniewalane, a to poprzez jedzenie, uzależnienia, rozrywkę czy zmysły. Obecna sytuacja z kłamstwem wirusa, zatrzymuje wolność prawie wszystkim ludziom świata oprócz władzy, która wydaje takie nakazy! Są to zwierciadła tożsamości, które projektują się z naszych zniewolonych umysłów, przez różne egregory.

Kiedy my ustanowimy osobistą wolność dla samych siebie, wówczas korony właścicieli ziemi nad niewolnikami, spadną z hukiem. Cóż człowiek stał się sam niewolnikiem i dalej zniewala oraz kontroluje innych. Tym samym napędza system samokontroli społeczeństwa. To przykre ale prawdziwe, gdzie człowiek jest wrogiem dla drugiego człowieka.

Ten proces trwa już od wielu lat. Teraz tylko się ujawnił w mega przejawieniu, gdzie światowa władza ustala warunki egzystencji wolnych ludzi, stworzonych przez Stwórcę życia. Taki los jest konsekwencją programowania społeczeństw od chwili urodzenia, poprzez sakramenty kościelne i władzę państwową. Tak zaprogramowany człowiek jest marionetką, posłusznie poddający się zniewoleniu!!!

Do tego kontroluje swoich sąsiadów i ludzi z otoczenia. Jest to kosmiczna gra, a zarazem wojna między siłami ciemności i światła, która dobiega końca. Los musi się odmienić lub ludzkość zginie jak to było już kilka razy w historii ziemi, jeśli się nie przebudzi ze zbiorowej hipnozy jak: TV, komórki, komputery, które programują całą ludzkość.

Jeśli śpisz potrzebujesz prowadzenia na smyczy w kagańcu na twarzy ( maseczce). Zakazy, nakazy jak w przedszkolu. Mycie rączek i brak ruchu, powoduje zastój życia. Jeśli tego nie czujesz – to śpisz. OBUDŹ SIĘ!!! bo za chwilę cię zlikwidują falami z 5G.

Jakie jest wyjście z tej komicznej i kosmicznej sytuacji?
Przebudzenie i działanie. Uwalnianie z ograniczających programów umysłu, które definiują wolność. Nie ma czasu na czekanie, aż ktoś nas uwolni, bo to jest niemożliwe. Każdy z nas poddał się indoktrynacji świadomie lub nie i sam musi anulować wszystkie umowy, zasiedlenia, lustra przedstawiające stan podświadomy, aby uzyskać wolność.

Nie czekaj i nie zwlekaj na cud, który nie przyjdzie do ograniczonego umysłu. Czekanie – to przyzwolenie na to co jest. Strach jest nierzeczywisty ale działa na wielu ludzi, którzy w niego wierzą. Jest głównym narzędziem manipulacji w każdej dziedzinie życia. Miłość, spokój oraz rozsądek, to droga widzenia PRAWDY. Tu znajdziesz radość, która rozpromienia wszystko wokoło. Światło daje wolność, a strach zniewala. Którą drogę wybierzesz, to taki otrzymasz efekt. Nie istnieje nic poza strachem i miłością. Strach – to brak miłości i jest nierzeczywisty. Bądź pewny/pewna czego ci potrzeba?