Przyroda w sposób sobie znajomy, na bieżąco usuwa wszystkie odpady, nie nadające się do życia. Ekosystem w naturze działa tak, że po zakończeniu sezonu i zbiorów, mikroorganizmy zabierają się do intensywnej pracy, rozkładając resztki plonów. Z tego powstaje szlachetny, naturalny nawóz, pod nowe siewy i zbiory w następnym sezonie.

Natura sama działa tak, że wszystkie procesy są doprowadzane do harmonii. Każda roślina czy dzikie zwierzę, gdy kończy swoją egzystencję, jest usuwane z terenu, aby nowe życie mogło wzrastać. HARMONIA TO CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK.

Jak dzieje się to w przypadku człowieka?
Ludzie poprzez program wpisany w komórki ciała jako ” strach przed śmiercią”, nie pozwalają odejść temu, co już się skończyło. Bardzo wyraźnie eksponowane jest obecnie czczenie śmiertelnego ciała, na cmentarzach. Ludziom, którzy zakończyli swoje ziemskie życie, należy się dać spokój, aby mogli ustawić się od nowa na inne wcielenie.

Budowanie potężnych grobowców, zatrzymuje duszę w jej wędrówce po światach duchowych. Takie zagubione duchy i trzymane siłą przy ziemi, są straszliwie nieszczęśliwe. Ludzie czynią wielką krzywdę swoim bliskim, zatrzymując ich rozwój i nowe wzrastanie.

Jak pamiętam 50 lat temu, nie było takich sytuacji, jak obecnie. Nie było też problemu z błąkającymi się duchami po śmierci, jak teraz. W sposób naturalny ciało było rozkładane w ziemi, przez mikroorganizmy i robaki, które są do tego stworzone. Dusza była wolna od więziennych marmurów.

Podobny synchroniczny proces zachodzi na poziomie żywego ciała, gdy istota trzyma w sobie stare programy, zamiast je usunąć i stworzyć na to miejsce nowe. Ciało jest maszyną sterowaną przez programatory Podświadomości i różne kody. Są to starocie nie nadające się do życia w obecnym świecie.

Możesz mówić, że tego nie masz, bo nie widzisz, ale twoje ciało dobrze o tym wie i steruje nim, według załączonego podświadomego wzorca. Tak działa energetyka ciała, która zasila stare twory i programy, nie pozwalając zaistnieć czemuś nowemu. Synchronicznie to marmurowy cmentarz w ciele, który mocno działa.

Na poziomie informacji, biologiczny komputer, steruje dalej programami z bardzo odległej przeszłości, gdyż zawiera pamięć wszystkich wcieleń wraz z genotypem rodzinnym. Dopóki nie zresetujesz swojego komputera w ciele, nie masz możliwości wprowadzić nowego zapisu. Brakuje przestrzeni i energii do utrzymania nowych programów.

Podobna jest zasada działania zwykłych, technicznych komputerów, o których dobrze wiesz.
Od kilku lat zajmuję się usuwaniem zbędnych programów z biologicznej maszyny ciała i widzę jak ta praca przynosi wymierne korzyści dla każdego.
Dekodyka to nowa wiedza dana ze Źródła Danieli Czarskiej, aby ją stosować do kasowania starego oprogramowania matrixa. Nowy matrix jest wolny od zniewolenia, wykorzystywania ludzi, dominacji nad innymi i władzy. To totalna wolność i swoboda wyboru. To życie w sposób zamierzony i świadomy.

Nowe zawsze jest przystosowane w sposób naturalny, do obecnego czasu i przestrzeni. Stare nie nadaje się już do żadnego życia i może odejść do przeszłości. Czczenie tego co śmiertelne, jest przeciw naturze i zakłóca harmonię we wszechświecie.

Jeśli chcesz oczyścić sobie przeszłość, to w pierwszej kolejności pozwól odejść do światła, swoim zmarłym krewnym. Jeśli ich trzymasz przy sobie, albo uważasz za „diabłów, których trzeba wygonić do piekła”, to dajesz im swoją energię, a oni rządzą twoim życiem.

Zagubionych duchów jest obecnie mnóstwo w przestrzeni, które szukają pomocy i drogi do światła. Świat żywych miesza się ze światem zmarłych, na niewidzialnych, duchowych poziomach. Tak rodzi się agresja, wyzwiska, przekleństwa i zastraszanie innych, aby pozyskać energię dla siebie i dla swoich głodnych duchów.

Widzę to dokładnie, gdyż od wielu lat odprowadzam zagubione dusze i odczuwam ich sytuację w której się znajdują. Można o tym nie pisać, gdyż jest to temat tabu, ale co będzie z twoją duszą , gdy stąd odejdziesz?

Krewni zgotują ci taki sam los, jak ty swoim przodkom. Będą zamawiać ci msze „gregorianki” aby ściągać cię na ziemię. Będą podobnie jak ty, stawiać ci marmurowe grobowce, abyś na wieki był uwięziony! To pewne, że tak będzie, gdy nie zmienisz swojego zdania na ten temat.

Stary matrix to cierpiętnictwo za życia i po śmierci. Dlatego strach przed śmiercią, jest u wszystkich niemal ludzi, zapisany w komórkach ciała, gdyż tego doświadczałeś wiele razy. Świat czarno-biały starego systemu, nie jest dla człowieka świadomego i światłego. To świat dla nieświadomie żyjących ludzi, uśpionych programami Podświadomości.

Może czas z tym skończyć i wyzwolić siebie oraz bliskich z zadawanego psychicznego cierpienia.
Natura jest w harmonicznych kolorach tęczy i wszystko co z nią związane jest proste, lekkie i przyjemne. Natura jest kopią Źródła i odbiera synchroniczne dźwięki, do tworzenia zgodnego z prawami kosmosu.

Zapraszam na Dekodykę / przekodowanie oprogramowania/ oraz oczyszczanie duchowe do mojej firmy „NOWY MATRIX”.