Leczeniem chorób zajmują się lekarze, którzy usuwają skutki choroby w ciele. Gdy przyczyna nie jest usunięta, dalej problem choroby pozostaje. Uzdrawianie jest wglądem w przyczynę choroby lub konfliktu, który doprowadził lub może dopuścić do choroby. Przyczyna zawsze znajduje się w psychice czyli duszy. Umysł tę przyczynę przesuwa na ciało aby człowiek ją odczytał i uzdrowił.

Tak wygląda uzdrawianie holistyczne, które usuwa przyczynę konfliktu z duszy, aby ciało mogło zdrowo funkcjonować. By odnaleźć przyczynę choroby, potrzebna jest olbrzymia wiedza z dziedziny: medycyny, astrologii, numerologii, biologii przekonań, medycyny chińskiej czy najnowszej wiedzy z totalnej biologii tzw.: Recall Healing.

Gdy jeszcze nie pojawił się problem w ciele, wówczas potrzebny jest wgląd radiestezyjny czy feng – shui aby oczyścić zewnętrzną przestrzeń klienta. Na poziomie duchowym konieczna jest diagnoza duszy i egzorcyzm czyli oczyszczenie z obcych duchów, bytów i klątw. Po usunięciu ducha i zadośćuczynieniu temu duchowi, choroba mija lub problem zostaje rozwiązany.

Choroby często pochodzą od duchów na które za życia chorowali czy uzależnienia od których zmarli. Duchy nie pojawiają się przypadkiem. Są wzywane aby wykonać pewną pracę. Służą sprawiedliwości i naprawianiu błędów z przeszłości. Czasem jest to droga przebudzenia dla danego człowieka, który ignoruje tę dziedzinę życia.

Na zdrowie składa się wgląd w astrologię medyczną, która wskazuje miejsca w ciele podatne na dane schorzenia jak np.: Baran odpowiada za choroby głowy; Byk za szyję i gardło, Bliźnięta za barki, ramiona i ręce itd. Szczegóły chorób w tych obszarach dokładnie określają domy zodiaku, planety i układy astrologiczne.

Pewne choroby są po to, aby człowiekiem wstrząsnąć i przebudzić do innego życia. Podobnie jak śmierć kliniczna potrafi zupełnie zmienić relacje człowieka do świata. Odczyt wielu aspektów na raz powoduje, że człowiek odkrywa tajemnice nieznanego i może świadomie przemienić swoje życie wraz z błędnym przekonaniem i programem. Jesteśmy projektowani przez mózg komputerowy.

Nic nie jest do końca zdeterminowane, ponieważ mamy wolną wolę i możemy świadomie zmienić swoje przeznaczenie. Najpierw trzeba to przeznaczenie rozpoznać, aby wiedzieć co należy zmienić lub udoskonalić. Oczywiście, że nie każdej osoby to dotyczy. Są ludzie, którzy przyszli tu odpoczywać i wszystko układa im się w miarę dobrze lub czasami dobrze.

Uzależnieni od alkoholu czy narkotyków to osoby, które nie idą zgodnie z planem ich duszy i marnotrawią swoją życiową energię, oddając się uzależnieniu. Wystarczy to odkryć aby problem uzależnienia znikł. Zmiana rodzi zmianę! Jeśli uczysz się dużo z książek czy kursów lub warsztatów ale nic nie wprowadzasz w życie, to żadna zmiana nie nastąpi. Umysł będzie przebywał w chaosie informacyjnym, a ciało w chorobie.

Uzdrowienie polega na usunięciu problemu z „duszy – umysłu – ciała”, jednocześnie. Lecznictwo publiczne zajmuje się wyłącznie ciałem, dlatego medycyna akademicka ma około 3 % uzdrowień. Era współczesna potrzebuje całościowego odkrycia problemu i zrozumienia swojej tajemnej sytuacji, na wszystkich poziomach. Wówczas poszerza się świadomość, a jednostka coraz bardziej zdrowieje.

Totalna Biologia jest wiedzą połączonej medycyny i systemem przekonań, która odkrywa przyczyny chorób w ciele. Idąc tym tropem możemy uzdrawiać przeszłość, aż do pierwotnej przyczyny zapisanej w komórkach ciała z bardzo odległych czasów. To matryca wcieleniowa, której pierwotny program kseruje się na inkarnacje. Holistyczne uzdrawianie jest nowym spojrzeniem na choroby, na duszę i świadomość.

Poszerzenie samoświadomości prowadzi do wychodzenia z czasu liniowego i biegunów, a wejściem w teraz, gdzie nie ma lokalizacji. Czas liniowy wyznacza przestrzeń. Kosmos nie ma lokalizacji i jest w nim totalny porządek. Naszym przeznaczeniem jest pozbywanie się entropii czyli chaosu. Bycie jest samoświadomością i harmonią.

Zapraszam na diagnozę duszy, oczyszczenie duchowe oraz sesję z uzdrawiania holistycznego za pomocą opisanych wyżej metod, które stosuję w zależności od potrzeb klienta. Zadzwoń aby umówić się na spotkanie w realu czy przez skype: 698 179 061