Dziwne rzeczy się teraz dzieją ze zwierzętami domowymi i nie tylko. Świadomość ich bardzo szybko wzrasta, tak jak ludzi. Widać to gołym okiem, że zwierzęta bardzo dobrze się czują z innymi zwierzętami domowymi, a psy czy koty są bardzo spokojne i biorą wzorzec zachowania od ludzi. Potrafią jeść łyżeczką, gdy są karmione. Chodzą w ubrankach jak jest zimno. Chorują na podobne schorzenia jak człowiek.

Są też opętane przez duchy obcych zwierząt z niższej hierarchii. Wygląda na to, że przyśpiesza proces przebudzenia ludzkości i zwierząt. One otrzymują indywidualną duszę czyli swoją osobistą świadomość. Duchy zwierząt jak konie czy owce, wchodzą do form zwierząt domowych kotów a może też psów, o czym nie wiem, aby zasmakować innej formy świadomości.

Zmienia się zachowanie tych zwierząt np.: kotów na inne, niepodobne do kocich. Natrafiłam na to przypadkiem, badając kilka kotów z zaburzeniami, które mi polecono oczyścić. Okazało się, że po odprowadzeniu tej obcej energii, koty wracały do zdrowia. Otrzymałam taką informację, że zwierzęta chcą rodzić się blisko ludzi i uczyć się od nas nowej świadomości.

One próbują poprzez nawiedzanie zwierząt typowo domowych, zobaczyć jak wygląda życie w takim wydaniu. To swoisty rodzaj wiwisekcji. Może to staje się być dziwne, ale tak doświadczam ostatnio. Są też przypadki, że dzikie zwierzęta wchodzą do ciał ludzkich, zwłaszcza dzieci i takie dziecko ma reakcje podobne do zwierzęcia. Często nie mówi, tylko wydaje pomruk zwierzęcy.

Widziałam kiedyś na zdjęciu chłopczyka około 9 lat, który miał jedną nogę słonia – identyczną. Oczywiście, że rodzice poddali go operacji usunięcia tej obcej kończyny. Rodzice kiedyś brali udział przed narodzeniem dziecka w safari w Afryce. Wszystko mówi samo za siebie, dodając do tego karmę znęcania się nad słoniami, aby pozyskać ich kość dla zysku.

Wszystko ma swoją przyczynę i odpowiedni skutek. Z pewnością jest wiele podobnych przypadków, o których oficjalnie się nie mówi, bo to jest temat tabu. Wniosek jest z tego taki, że świat się zmienia na naszych oczach a proces ewolucji przyśpiesza, poprzez zmianę świadomości w formach. Trudno się tego wyprzeć.

Byłam sama kiedyś świadkiem, jak potężne drzewo w lesie z którym nawiązałam kontakt, bardzo chciało być ścięte aby jego świadomość mogła zasmakować ruchu w postaci zwierzęcia leśnego, poruszającego się z wielką szybkością. Energie chcą być doświadczane poprzez różne jej aspekty.
Intuicja zwierząt jest skierowana na wzrost i przemianę żywych form.