To zespół wszystkiego w doskonałej harmonii. To jeden i ten sam takt muzyki. To jedna myśl w tym samym czasie. To jedno pragnienie bycia w szczęśliwej radości. Jednia różni się tym od powszechności, że nie ma biegunów tzw.: dobra i zła. Wszystko jest idealne, takie jakie jest.

Dzika przyroda jest utożsamieniem Jedni. Wszystko jest w niej w harmonii i różnorodności. Wszystko, co dzikie, co nie krzywdzi nikogo, jest utożsamieniem Jedni. Dzikie, to znaczy pierwotne, nie zmanipulowane przez ludzką technikę. Człowiek też może być dziki, gdy poddaje się swoim najskrytszym pragnieniom ciała. Działa wówczas bez ograniczających zasad i reguł, wymyślonych przez społeczeństwo.

JEDNIA TO RUCH WSZECHŚWIATA.
Napędza wszelkie zmiany świadomości ludzi i zwierząt, która wzrasta w sposób zaskakujący dla świata zwierząt. Ludzie jednoczą się aby organizować pokojowe manifestacje, wyrażając swój sprzeciw przed ograniczaniem wolności. Taki ruch jest wspierany przez istoty duchowe Nowej Ziemi, które czuwają nad bezpieczeństwem uczestników pokojowej manifestacji.

Wczoraj czyli 29-08-2020 roku podczas porannej medytacji, wychodząc poza matrix, zobaczyłam niezmierzoną ilość Mistrzów Duchowych Nowej Energii w białym odzieniu z tarczami ochronnymi. Spotykam ich zawsze, kiedy tam wchodzę ale było ich zazwyczaj niewielu. Wczoraj było ich tysiące.

Zapytałam ich gdzie idą z tymi tarczami? Odpowiedzieli mi, że będą chronić każdego uczestnika manifestacji pokojowej w Berlinie. Nie chodzi im o walkę ale o ochronę. Jest to dowód na to, że mamy ochronę ciała fizycznego w tych czasach przemiany świadomości, od Mistrzów Duchowych.

Każdy z nas ma takiego Mistrza – Strażnika aby czuwał nad nami. Dzięki im za to, że się nami opiekują. Myślę, że Jednia dała taki impuls aby przemiany na świecie były spokojne. Bądźmy ufni, że to wszystko idzie w dobrym kierunku. Wspomagajmy pragnieniami życia w Nowej Ziemi, aby los pokierował nas właściwie.