Takie pytanie powinien zadać sobie każdy poszukujący Prawdy. Odkryje wówczas to kim jest, skąd pochodzi czy jest człowiekiem czy klonem lub hybrydą. Jakie ma DNA i całą swoją historię. Jest to zabawa w chowanego, jako życie w matrixie. Bawimy się w odkrywanie gdzie kto jest ukryty pod maską. Niby dziecinna zabawa ale mamy być jak dzieci. Dla każdego wieku jest inna zabawa.

Dla dorosłych zabawą jest to: kim jestem i gdzie jest Prawda?
Jest coraz więcej ludzi, którzy odkrywają te tajemnice i nie boją się mówić. To piękne, że wszechświat pomaga wznosić się wyżej. Schodzące coraz wyższe wibracje światła rozświetlają mroki ciemności i wszystko co schowane wypływa na wierzch.

Gdzie jestem i po co ? Jaką rolę gram?
To są zabawy energetyczne, kiedy można ujrzeć kim dany człowiek jest i gdzie się znajduje?
Żyjemy na ziemi, która jest żywą planetą i nas karmi wszystkimi dobrami, jakie posiada. Daje każdemu według jego potrzeb. Społeczeństwo jest mocno wymieszane, jak na balu maskowym. Są ludzie i klony oraz hybrydy, które czasem wiedzą, że nie są czystymi ludźmi.

Klony nakładają maski w postaci wąsów i bród u mężczyzn oraz długich włosów u kobiet. W ten sposób można się schować pod maską i nie być rozpoznanym. Ktoś, kto rządzi tą planetą wymyśla taki rodzaj mody aby dawała maski, a większość społeczeństwa się temu poddaje. Prawie wszyscy, zwłaszcza młodzi chodzą w spodniach, bez względu na płeć by ich nie odróżnić.

Wszystko się miesza i ukrywa pod postacią mody, masek aby nie być prawdziwym „JA”.
Stąd mamy hybrydy pomieszane z ludźmi, klony podobne do znanych postaci publicznych ze świata polityki, religii i rozrywki. Ważne jest aby odnaleźć siebie, swoją tożsamość w tej maskowej zabawie.

Matrix to gra w której wszyscy uczestniczymy, czy tego chcemy czy nie. Najważniejsze być świadomym tego, że jesteśmy pionkiem na szachownicy matrixa. Oto taka zabawa. Aby wyjść z tej gry należy ją odkryć i przestać się ukrywać. Wyjść z ciemnej nory na światło i być sobą, jeśli jesteś człowiekiem.

Energia żeńska jest niszczona od zawsze, gdyż to ona rządzi się intuicją w rozpoznawaniu tej gry. Mężczyźni ubierają się w czarne sukienki aby czerpać energie żeńską z ziemi, a kobiety ją niszczą w sobie, przez noszenie spodni. Wszystko jest odwrócone i przez to niszczone!!!!

Zamieszanie rodzi wiele bólu ale też pozwala ukrywać się hybrydą i klonom. Świadomość czyli światło w człowieku jest latarnią morską, kierującą na właściwą drogę. Szukaj latarni i pomnażaj światło w sobie aby dojść do celu swej wędrówki. To najważniejszy aspekt ciebie aby spełnić się w życiu.

Posłuchaj tej pięknej muzyki na najlepszy instrument: