Miłość jest zakodowana w całej przyrodzie. To ona nie posiada rozumu jak człowiek i dlatego jej życie opiera się na jednej zasadzie: wzrastać w miłości. Żadna z roślin tego świata, nie stacza walki o przeżycie. Wszystko żyje w zgodzie ze sobą. Tylko człowiek poprzez zmanipulowany umysł strachem, że mu czegoś zabraknie, żyje w konflikcie ze wszystkimi.

Przyroda poddaje się kodom miłości, nawet, gdy inna roślina jak jemioła, przyczepia się do drzewa aby czerpać z niej soki, nie natrafia na opór. Wszystko w przyrodzie jest pogodzone ze sobą. Każda roślina, drzewo czy zioło, wzrasta we wspólnej przestrzeni, otrzymując wszystko do przeżycia. Biorąc przykład ze świata natury, można się wiele od niej nauczyć, jak żyć w miłości do siebie nawzajem.

Należy pozostawić zmanipulowany umysł przez kody strachu, od jaszczurzych bogów. Dobrze jest je świadomie zobaczyć i usunąć aby podświadomość ich dłużej nie rozpoznawała. Szyszynka i przysadka mózgowa w człowieku, to nadajniki i odbiorniki kodów kosmicznych do których warto się podłączyć, otwierając tym dla siebie 3 oko.

Można używać tego kanału łączności z innymi wymiarami i stamtąd czerpać wiedzę. Diamenty światła łączą z Duchem naszej Istoty i ze Źródłem. Oczywistą sprawą jest, że ten kanał jest oparty na czystej miłości Źródła i mądrości. Stąd spływa wiedza o tym, kim jesteśmy. Jesteśmy światłem w swej pierwotnej naturze.

Warto zatem otworzyć się na siebie i poszukać najwspanialszej swojej Istoty, która jest przykryta materią. Materia aby mogła być widoczna jest oparta na strachu. Bogowie, którzy wytworzyli ten matrix grają z nami w otwarte karty, o tym kim są. Nie znają Źródła ani miłości, stąd czynią siebie panami tego świata. Ludzie, którzy się lękają, służą panom ciemności.

Są tak zmanipulowani, że nie zdają sobie sprawy kim są! Służba bogom ciemności stwarza zniewolenie i poddaństwo. Jeśli masz jakiegoś pana nad sobą, jesteś niewolnikiem, który nie wie kim jest. To bardzo proste zasady, które matrix wykorzystuje dla swojej gry komputerowej.

Wyzwolenie pochodzi tylko od naszego połączenia z Duchem i Źródłem. Aby je odzyskać należy połączyć się poprzez kody miłości, znane przyrodzie, przez szyszynkę i przysadkę mózgową. Spożywanie surowego jedzenia, zwłaszcza roślin i owoców, powoduje większe napełnianie się naturalnymi kodami miłości z przyrody.

Odrzucić należy zmanipulowany umysł, wszelką zawartą w niej wiedzę i poddać się prowadzeniu. Tym sposobem odzyskujesz siebie i swoją wolność. Wszystkiego Dobrego w Nowym Świecie Bracie i Siostro. Wspólnoty są drogą do celu. To wzorce miłości przyrody.