II STOPIEŃ WTAJEMNICZENIA DO KURSU CUDÓW

  1. Jest to kurs obowiązkowy. Jedynie czas w którym go studiujesz, jest dowolny. Wolna wola nie oznacza, że możesz ustalić program nauczania. Oznacza jedynie, że możesz wybrać to, co chcesz przestudiować w danym czasie. Kurs nie ma na celu nauki znaczenia miłości, ponieważ leży ono poza tym, czego można nauczać. Ma natomiast na celu usunięcie blokad na drodze do uświadomienia sobie  obecności miłości, która jest twym naturalnym dziedzictwem. Przeciwieństwem miłości jest lęk, lecz to, co jest wszechogarniające, nie może mieć przeciwieństwa.
  2. Dlatego kurs ten można bardzo prosto podsumować w ten sposób:

Nic rzeczywistego zagrożonym być nie może.

Nic nierzeczywistego nie istnieje.

Kurs Cudów da ci wiedzę, jak poszerzyć swoją świadomość, która jest jednym z Bogiem. Ciało jest ograniczeniem swobody dostępu do źródła świadomości, poprzez blokady nieświadomej jaźni. Miłość zdaje się być ograniczona, która jest wszechogarniająca. To co wytworzyłeś ogranicza ciebie w każdej dziedzinie życia. Trening umysłu polega na uświadomieniu sobie powstałych blokad i rozpuszczeniu ich w świetle świadomości, która stworzy z ciebie prawdziwego człowieka.

Kurs Cudów jest prowadzony przeze mnie w powiązaniu z najnowszą wiedzą kwantową i duchową, aby łatwiej był zrozumiany i wprowadzony w życie jako doświadczenie. O godzinie 19 polskiego czasu są spotkania na Skype. Mój numer skype: danuta.wachowska

Kurs jest  dla wtajemniczonych w wiedzę duchową.Nauczysz się rozumieć holograficzny przekaz Mistrza Jezusa, na obecne czasy.

Zapraszam do wcześniejszego zgłoszenia, celem ustalenia terminu kursu, poprzez telefon nr: 698 179 061 lub przez maila: wachowskad@gmail.com.