Pole jest macierzą dla wszystkich istot żywych we wszechświecie. Z macierzy płyną informacje do każdego jak będzie żył i jak umrze. Jeśli tych informacji nie zmienisz, będziesz żył jak twoi rodzice. Jesteśmy kontynuacją rodu. Każdy człowiek, zwierzę czy roślina zawiera wokół siebie pole ( macierz), a w niej informację na doświadczanie życia.

Człowiek ma własne pole, które organizuje jego ciało fizyczne i doświadczenia życia, jak choroby i przeznaczenie. Informacja zarządza energią, która buduje ciało oraz zarządza jego losem. Jeśli człowiek poddaje się ślepo prowadzeniu, to jest organizowany przez geny, karmę oraz powtarza los przodków. To błędne koło, które kręci się wokół rodziny.

Nie można się z tego wyplątać, gdyż to pole jest połączone z człowiekiem. Niektórzy ludzie, którzy mają ciężki los wyjeżdżają za granicę kraju, myśląc, że życie im się odmieni. Czasem tylko tak się zdarza, natomiast w większości przypadków los się pogarsza. Nie można uciec od siebie!

Jakie jest wyjście?
Jedynie co można zrobić, to usuwać stare oprogramowanie rodu i przeznaczenie. Na to miejsce wprowadza się światło z macierzy, które wypełnia cały wszechświat. Macierz, to dobra matka czyli PRAMATKA z której pochodzi życie. Światło jest rozmieszczone w przestrzeni w postaci kuleczek fotonów, widocznych gołym okiem.

Pole energii świetlnej (fotony), jest polem mądrości i zastępuje ciemne programy ego, zamontowane w podświadomości, gdy to zamieniasz. Wówczas los się diametralnie odmienia na lepszy. To prosta metoda usuwania bolesnych programów samo karania z podświadomości i projektowanie świetlanej przyszłości. Tak działa proces uwalniania.

Obecnie zachodzi na ziemi globalne oczyszczenie i budzenie uśpionych umysłów, aby przejrzeli na własne oczy: gdzie są, kim są, po co tu są i jak mogą żyć inaczej. Najbardziej zatwardziali ignoranci nie są w stanie usłyszeć głosu Duszy, która ciągle cichym głosem nawołuje do przebudzenia. Manifestacje wolności od covida, które są organizowane w dużych miastach, mają na celu zmienić informację w macierzy świata i przebudzić śpiących ludzi, ślepo wykonujących rozkazy lucyfera!

Śpiący człowiek całkowicie poddał się władzy sił ciemności, które prowadzą go do zguby. JEDNIA tak organizuje globalne przebudzenie aby jak najmniejszą stratą to się odbyło. Maseczki, choroby, protesty to symbole zakrętu i powrotu na właściwą ścieżkę życia. Światło w macierzy pomaga w tym procesie, który w miarę pokojowo przebiega.

Nie chodzi o to aby świat wrócił do starego systemu ale o to aby stworzyć Nowy Świat, oparty na prawach miłości, a nie jak dotychczas na strachu. Strach jest niczym, chyba, że nadasz mu swój sens! Strach – to brak miłości!
Apatia i niemoc, która się przejawia w ludziach, to opór przed zmianą, przed podjęciem decyzji o innym życiu. Nigdzie nie uciekniesz od siebie. Śmierć też niczego nie załatwia, bo jej nie ma. Żyjesz dalej w tym samym polu energii jako duch ze wszystkimi obciążeniami.

Sprawy nie załatwione w twoim życiu kserują się na rodzinę czyli dzieci, wnuki i prawnuki..
Czy chcesz zostawić najbliższym taki prezent, którego sam nie chciałaś/chciałeś?
Zastanów się czy warto być ignorantem i upierać się przy swoim ego, które jest dyrektorem ciemnych programów podświadomości i czyni z ciebie ofiarę losu. Cierpienie to zmniejszanie winy przez samo karanie. Wina reprezentuje śmierć. Przeszłość rodzi lęk i strach przed śmiercią, gdy nie usuniesz oprogramowania rodowego.

A może jednak otworzyć swe serce na miłość i zrobić porządek w duszy aby pokolenie wnuków żyło szczęśliwie a ty z nimi?
Jeśli wybierasz druga opcję, to służę ci wsparciem w przeprowadzeniu uwolnienia starych programów z podświadomości. Mam wiele doświadczeń z klientami oraz swoje własne uwalniania fałszywych kodów rodu, które wiele mnie nauczyły. Kiedy nie masz własnego marzenia zadowalasz się kodami rodu. Wystarczy to zmienić aby życie się odmieniło.
Zadzwoń jeśli jesteś gotowa/gotowy żyć swoim życiem i własnym marzeniem, aby umówić się na sesję przez środki komunikacji internetowej. Tel; 698 179 061