Spoglądając na świat, widzisz jedynie swoje senne marzenia. Natomiast świat prawdziwy jest poza tym co, postrzegają oczy ciała. Nocny koszmar senny, chce cię przebudzić z uśpienia i wstajesz przerażony, że coś złego ci się przydarzyło. Nie wiesz często jak to wytłumaczyć.

Kiedy człowiek budzi się ze snu uśpionej świadomości, poprzez kody podświadomego umysłu, wówczas widzi inny świat. Niby jest wszystko takie samo ale inaczej się to odczuwa.

Czy warto się przebudzić?
Z pewnością tak, gdyż zobaczysz jak byłeś/byłaś manipulowana poprzez programy filtrujące twoje widzenie. Zwykłemu człowiekowi trudno jest w to uwierzyć, gdyż jest przekonany, że to co widzi jest prawdziwe. Patrzenie przez oczy ciała daje obraz świata osądów: dobre – złe; białe – czarne itd. Nic nie ma pośrodku.

Widzenie jednym okiem pokazuje prawdziwy świat bez osądów. To pozycja obserwatora. To świat różnych kolorów i wielu potencjałów. Świat osądów jest dwukolorowy bez innych możliwości. Jest wina i kara ciągle na nowo doświadczana, aż do znudzenia. Podobnie jak w k.k ciągłe ukrzyżowanie człowieka na krzyżu, bez możliwości zakończenia procesu zmartwychwstania.

Dziś wielu ludzi budzi się z marzeń sennych, poprzez koszmarne sny, które mogą się przydarzyć w postaci tragicznych zdarzeń. To dzwonki duszy, które budzą istotę do życia w prawdzie. Filtry, które każdy z nas posiada do postrzegania oczami ciała, to podświadome kody, do kolejnych wydarzeń w życiu.

Takie życie przez filtry, jest nieprawdziwe. To iluzja wyświetlanych filmów! To hologramy wydarzeń z przeszłości, kserujące się na obecne życie. Możesz mówić, że tego nie ma, że ten świat jest prawdziwy, ale kiedyś zasłona z filtrów opadnie i zobaczysz inny świat.

Jest mnóstwo manipulatorów, którzy kreują twoje wydarzenia i dbają o to, abyś się nie przebudził/ przebudziła. Mają do dyspozycji twoją energię strachu, aby się nią żywić, podobnie jak ty żywisz się mięsem zabijanych zwierząt. To hodowla ludzkiego gatunku na ziemi, na wzór hodowli zwierząt rzeźnych.

Ta zabawa trwa od wieków i jest kserowana na następne pokolenia. Najwięcej programów pokoleniowych noszą dzieci, które mają bardzo wiele problemów i nie wiedzą skąd. Rodzice chcą ich uzdrawiać, ale ta droga nie działa. To rodzice, dziadkowie, programują swoje pociechy od urodzenia, aby żyły w ich programach. Są przedłużeniem rodu!

Najmłodsi tego nie wytrzymują, bo chcą żyć po swojemu. Stąd biorą narkotyki, piją alkohol i palą, aby zablokować swoje ciało na odbiór programów pokoleniowych. Pracuję z klientami nad usuwaniem tych kodów z podświadomości i widzę jak to działa.

Ludzkość żyje jakby we śnie, gdzie nie zdaje sobie sprawy z tego, że to sen! Jakże przyjemnie jest obudzić się z koszmarnego snu i zobaczyć, że to tylko był sen. Podobne odczucia są kiedy człowiek budzi się z marzenia sennego, które sobie wymyślił.

Czy potrzebujesz czekać na alarmowy dzwonek, aby zakończyć sen?
Możesz ale wcześniejsza praca nad sobą, pozwoli ci uniknąć obecnego lub przyszłego koszmaru. Teraz wiele młodych małżeństw się rozpada, a ich dzieci cierpią coraz więcej. Ich życie dorosłe to często koszmar, gdyż nie przyswoiły energii ojca i matki, aby żyć szczęśliwie.

Energia ojca zawiera się w ciele od przepony w górę a w dół jest od matki. Ojciec daje oświecenie i jasne spojrzenie a matka materialne, dostatnie życie. Jeśli czegoś brakuje, to dlatego, że ten aspekt po rodzicach jest zablokowany.

Potrzebne jest przebudzenie dorosłych rodziców, aby wspomóc swoim pociechom, gdyż dla nich to ciężar nie do uniesienia. Wykasowanie programów daje wolność i człowiek może tworzyć dla siebie życie takie, jakie sobie wymarzy.

Gdy są blokujące kody, wówczas żadne zdrowe marzenie nie może się spełnić. Filtry to przeszkody do samospełniających się marzeń i potrzeb. To droga do sukcesu we wszystkich dziedzinach życia.

Kasowanie powinno odbywać się na poziomie informacji, gdyż tam są korzenie wszystkich zapisów kodów. Praca na poziomie emocji jest żywiołowa, lecz nie usuwa do końca zapisów w ciele.

Jeśli chcesz zmienić swoje marzenie, to potrzebujesz wykasować stare treści, które przeszkadzają i blokują na nowe kody. Każde poczucie winy czy wstydu zamyka drogę do spełnienia. Wówczas człowiek chce sam się bez końca karać. Potrzebna jest świadoma rola, aby to zakończyć.

Karanie to przebywanie w więzieniu duszy, która nic zrobić nie może. To zastój w życiu. Koszmar senny kończy się z chwilą przebudzenia. Widzisz inny świat i jesteś szczęśliwy, że masz wpływ aby to zmienić.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, to zapraszam cię na sesję przebudzenia i odprogramowania kodów z przeszłości. Zadzwoń aby umówić się na sesję przez skype. tel: 698 179 061