Każdy człowiek rodząc się dostaje swoją misję czyli talent oraz przeznaczenie na życie. Jest to wszystko zapisane w dniu urodzin i można odczytać za pomocą numerologii i astrologii. Człowiek ciekawy siebie będzie szukał prawdy o sobie aby dowiedzieć się o swojej misji. Zazwyczaj czuje się swój talent ale często zarzuca jego kontynuację, bo brakuje wiary w siebie.

Jeśli człowiek nie realizuje swojej misji i przeznaczenia, to w ciele włącza się mechanizm samozniszczenia. Jest to znak ciężkich chorób jak: rak, depresja i ciągły stres. Gdy to nie pomaga, wówczas ludzie wpadają w różne uzależnienia jak: pracoholizm, alkoholizm, narkomania aby całkowicie zniszczyć ciało, które odmówiło swojej życiowej misji. Takie sytuacje pokazują, że trzeba coś w życiu zmienić, a nie zmieniać sytuację.

Talent jest jak diament, który należy najpierw oszlifować czyli pracować nad sobą, wyrzeźbić siebie, a potem wyjść z tym do ludzi. Podzielić się talentem z innymi aby świadomość wzrastała we wszechświecie. Mogą to być talenty artystyczne, techniczne czy prozaiczne jak dobry kucharz lub malarz pokojowy. Talenty są po to aby spełnić swoją misję.

Szlifowanie należy zacząć od siebie, od swojego otoczenia, ciała, ubioru a potem zająć się swoimi myślami i podświadomością. Należy usunąć wszystkie ograniczenia czyli ramy w których zawarte są różne struktury, dotyczące życia każdego z nas. W tych ramach są zawarte szkodliwe przekonania, które blokują wykonywanie swojego przeznaczenia i misji.

To wszystko zawiera się w naszej osobowości. Dobrze jest wyjść poza nią i sukcesywnie oczyszczać się ze starych programów. Wówczas pokażą się nam nasze talenty i misja z którą przyszło się na świat, poprzez intuicję i wglądy duchowe. W ten sposób łączymy duszę z ciałem i korzystamy z całości wszystkiego, co do nas przynależy, jako istoty ludzkiej.

Wchodzimy wówczas w szeroko pojętą duchowość i czujemy się spełnieni. Łatwo ten ruch odczytać patrząc na siebie czy innych, kto już odnalazł swoją misję, a kto sam siebie niszczy. Warto poznać swój zapis astrologiczny i numerologiczny aby szybciej i łatwiej odnaleźć swoją misję i pewność, że dam radę. W ten sposób poczujemy się pełnym i spełnionym człowiekiem wykorzystującym swoje talenty i przeznaczenie.
Zapraszam na odkrywanie siebie, poprzez odczyt astrologii, numerologii oraz Feng – shui i wglądy duchowe aby poznać swoją misję i przeznaczenie. Kontakt na priv.