Rok 2021 z numerologii jest pod wibracja „5”, na którą składa się społeczny konflikt „20” i oczko „21” czyli szczęśliwy zbieg okoliczności, który może zakończyć się sukcesem. To będzie rok wielkich zmian na ziemi, ruchów, zamieszania, konfliktów i przebudzeń ze snu dla wielu ludzi. Zmiany, zmiany i ruch.

 

Obecna pogoda w Polsce od wielu dni wygląda jak sen. To cień rzeczywistości, a nie sama rzeczywistość, która wysyłana jest w przestrzeń przez śpiących ludzi. W śnie zawsze jest szaro, ciemno i zdarzenia zachodzą szybko oraz zmieniają się co chwila krajobrazy. Przeżywamy zbiorowy sen nieświadomych ludzi, którzy jak dotąd jeszcze nie byli w stanie się przebudzić.

Mimo różnych stresowych sytuacji coraz bardziej uciążliwych, to jednak duża część społeczeństwa śpi, zmieniając pozycję aby znów przystosować się do dalszego snu. Rząd wymyśla różne strachy dla zabawy w przebudzenie aby ludzie zrozumieli, że można z tego snu wyjść z tej kosmicznej gry.

Na przebudzonych czeka Nowa Ziemia, pełna przeróżnych niespodzianek. Każdy przebudzony jest twórcą samego siebie i stwarza to, co pragnie jego dusza. Wszystkie wynalazki techniczne, energetyczne czekają na zastosowanie. Odwrócone piramidy mogą wnieść dużo pozytywnej energii do środowiska aby wspomóc twórców.

Jest wiele narzędzi do uzdrawiania ciała, wzmocnienia jego energetyki i otoczenia. Z jednej strony człowiek śpiący zakłóca środowisko chemią i niskimi energiami. Z drugiej strony powstaje antidotum, które wycisza i likwiduje szkodliwe substancje oraz niskie wibracje. Rodzą się osady wolnych ludzi, którzy chcą mieszkać razem, na innych zasadach współistnienia.

Moc kreacji w Nowej Ziemi jest bardzo wysoka. Zastosowane będą wszystkie dostępne środki do szczęśliwego życia w wygodzie i zdrowiu. Sen spada z oczu i człowiek zaczyna tworzyć inny świat iluzji z jasnym postrzeganiem rzeczywistości. Zabawa trwa dalej, tylko jest świadoma i bez ograniczeń.

W śnie człowiek jest bezwolny i musi się poddać prowadzeniu. Natomiast przebudzony człowiek jest wolny i pełny pomysłów na życie. Tylko człowiek wolny jest w stanie tworzyć. Niewolnik musi słuchać rozkazów swojego władcy.
Nowy Świat jest dla ludzi wolnych, świadomych i pełnych życia. To nowa, właściwa matryca.
Stary Świat pozostanie dla niewolników w odwróconej matrycy życia.
Który z nich wybierzesz, to takie będziesz miał życie.