Każdy człowiek oczyszcza swoje ciało, gdy jest zabrudzone. Każdego dnia myje się na zewnątrz aby odświeżyć. Odnawia swoje mieszkanie, myje samochód i pielęgnuje ogród, ale zapomina, że istnieje świat wewnętrzny, który potrzebuje również oczyszczenia. My jako ludzkość dbamy o wygląd zewnętrzny swojego mieszkania, domu, samochodu czy pięknego ogrodu a nawet działki.

To wszystko wskazuje, że człowiek jest zainteresowany wyłącznie światem materii i nie dostrzega świata duchowego, wewnątrz siebie. Chodzenie do kościoła to też świat zewnętrzny w postaci rytuałów. Ma niewiele wspólnego ze światem duchowym. Pandemia zmusza ludzi do przebywania w domach aby wreszcie zająć się sobą, swoim wnętrzem. Wszystko jest po coś.

Wymuszanie przebywania w domach pod kontrolą nic nie da, jeśli umysł się nie przebudzi i nie zacznie dostrzegać głębszego aspektu życia, pod materialnym światem. Matrix doprowadził do tego, że duch i materia zostały ze sobą rozdzielone. Zwyczajnie się rozjechały w dwie strony i oddzieliły. Ludzkość zagubiła się w ten sposób w materialnym świecie i nie zauważa, że jest coś większego, co stale mówi do nas bardzo cicho.

Mocą świata jest duch, który czeka na przebudzenie i połączenie świata ducha i materii. Ze sfery ducha płyną stale informacje, że coś tu nie gra! To życiowe ustawienia aby się przebudzić i zobaczyć ten konflikt. Materia może w każdej chwili zostać zniszczona przez powódź czy trzęsienie ziemi. Nie jest ona trwała, gdyż to iluzja rzeczywistości, jako jej odbicie.

Natomiast wartości duchowe czyli świadomość są trwałe. One nigdy się nie kończą, ani nie ulegają rozpadowi. Dbamy o ciała, które są coraz częściej opuszczane przez duszę, gdyż ona nie rokuje nadziei na przebudzenie. Żaden eksperyment medyczny nie chroni przed decyzją duszy. Najważniejsze jest teraz aby człowiek się przebudził i zobaczył gdzie jest?

To ważne aby odnaleźć siebie i pojednać się z duszą, która często przebywa poza ciałem w wyniku oddzielenia. Jest bardzo dużo ludzi których dusza ucieka od ciała, bo nie wytrzymuje tego smrodu przeszłości, nie czyszczonego od lat świata wewnętrznego. Od ludzi żyjących w strachu ciało zwyczajnie „brzydko pachnie”. To znak, że najwyższy czas wywieźć śmierdzące, stare przekonania!

Warto na wzór świata materialnego poświecić więcej uwagi na świat duchowy. Aby do niego wrócić, należy usunąć cały balast przeszłości. Są to programy pokoleniowe, osobiste przekonania i społeczne oprogramowanie. Jest tego około 95% podświadomych, starych programów, a tylko ok. 5% świadomości. Nieświadomość steruje ludzkim życiem i widzimy zombie jadące samo w samochodzie w szmacie na ustach. Nie chce słyszeć głosu duszy ani z nią rozmawiać.

To manipulacja strachem, która dochodzi do absurdu!!! Zombie ma około 100% nieświadomych programów i jest jak pajac poruszany sznurkiem. Całkowicie zaprogramowany przez TV. i religię. Nie korzysta z własnego rozumu. Daje się sterować zbiorowej nieświadomości.

Człowiek świadomy swojej duszy nie pozwoli sobie na zniewolenie, gdyż oczyścił się ze starych przekonań i zdobywa wiedzę nauko-techniczną jak żyć w świecie zbiorowej halucynacji. To jedyna droga odzyskania duszy i świadomości, która daje światło do tworzenia nowej rzeczywistości aby zbudować Nowy Świat, oparty na prawdzie i miłości.

Każdy prawdziwy twórca z duszy jest osobą niezależną i świadomą tego co jest grane w starym świecie. Widzi to i stara się poprowadzić innych drogą światła. Ma wsparcie świetlistych istot, które mu dają wskazówki jak wyprowadzić innych ludzi z totalnej ciemności.

Światło rozjaśnia wszystko co ciemne i iluzoryczne, co zakryte i usuwa wszelki fałsz. Świat materii jest zbudowany na kłamstwie, na iluzji, która w każdej chwili może runąć. Widać to na naszych oczach co robią powodzie. Piękne samochody o które ktoś dbał, dziś pływają po ulicach, zamiast jeździć!

Na zgliszczach starego świata, powstaje nowy świat oparty na fundamencie miłości, piękna i współpracy. Taki świat jest moim marzeniem i niech będzie też twoim, wspaniały bracie i siostro w świetle prawdy. Twórzmy swoimi marzeniami taki świat w którym będzie miłość, wolność i zdrowie oraz boga-ctwo.

Melodia, która otwiera bramę miłości i bogactwa duchowego oraz materialnego: