Ludzkość jest już zmęczona starym co odeszło. Czas zacząć coś nowego. Zmiana rodzi zmianę. Jeśli nic nie zmienisz w swoim życiu, to co ma się zmienić? Będzie tak samo i jeszcze gorzej. Manipulacja jaka jest stosowana na ludzkości przez władców tego świata, ogranicza twoją wolność. Jeśli nie masz dość energii życiowej aby to dostrzec, to służysz dalej swoim panom. Nazywasz ich różnie, bo mają wiele imion.

Służba to oddawanie swojej energii i mocy obcym! Myślisz, że oni cię uświadomią i powiedzą w TV, żebyś przestała/przestał im służyć? To niemożliwe! Nikt sobie świadomie nie odbiera od ust pokarmu! To ty masz do tego dorosnąć i dojrzeć oraz zobaczyć gdzie jesteś. Przebudź się i zapytaj czy jestem wolnym człowiekiem w 100%. Jeśli nie, to poszukaj w umyśle komu służysz?

Nowy Rok zacznij od odzyskania swojej życiowej energii. To ona cię wzmocni. Dziecko kiedy się rodzi otrzymuje od życia zapas energii. Potem ją uzupełnia lub rozdaje autorytetom, panom i władcom, zupełnie nieświadomie. Coraz bardziej słabnie i zostaje przy rodzicach całe życie.

Stąd teraz tyle ludzi choruje, jest słabych i uśpionych. Niektórzy są jak przedmioty, których używa się do obcych celów. Zamontowane są w nich różnego rodzaju instalacje i służą jak nadajniki czy odbiorniki oraz przekaźniki obcych. Twój pan nie dba o ciebie, tylko o siebie! Przebudź się i odzyskaj swoją energię. Otrzymałeś ją jako prezent od życia, więc pilnuj aby należała tylko do ciebie.

Gdy chodzisz w podartych spodniach, z dziurami, to pokazujesz, że masz rozdarte życie na swoje i pana, który nim zarządza. Energia wypływa z ciebie tymi dziurami i osłabia cię. Odzyskaj ją. Napraw stare dziury w spodniach. Nogi służą do chodzenia właściwymi drogami, a nie po dziurach. Zaszyj dziury w ubraniu i aurze, abyś odzyskała/odzyskał swoją dawną moc, która ciągle przynależy do ciebie.

Mężczyźni coraz bardziej tracą swoją męskość, ponieważ chodzą w obcisłych, dżinsowych spodniach. Są jak wydmuszki bez wypełnienia. Mieszkają z mamusią na jej utrzymaniu. Nie są w stanie założyć swojej rodziny, ani zdobyć kobiety. Żonaci oddają swoją moc żonie, a sami idą pod pantofel. To fakt rozdarcia swojej energii na obcych właścicieli!

Kobiety zwłaszcza młode wchodzą w męską energię i są bardzo agresywne. To nie ich energia! Dwóch mężczyzn w parze nie może mieć dzieci, bo nie ma takiej możliwości, dlatego wiele par jest bezdzietnych. Odzyskaj swoją MOC, bo jesteś suwerennym człowiekiem. Nie pozwól z Nowym Rokiem się innym wykorzystywać.

Aby odmłodzić swoje życie, trzeba odzyskać swoją energię. Kobieta ma być kobieca i nosić spódnice czy sukienki, a mężczyzna powinien nosić luźne spodnie aby być wypełniony w męskie atrybuty mocy. Kolory wzmacniają energię i warto o tym pamiętać. Słowianie, Majowie i ludy pierwotne ubierają się bardzo kolorowo, ale wszystko u nich jest na swoim miejscu.

Gdy w parze są zdrowe zasady, to wszystko jest w porządku. Dzieci się rodzą i wzrastają w pełnej rodzinie. Wróćmy do swoich korzeni, gdzie wszystko było zgodne z Prawami Natury. Manipulacja obcych i ślepe poddanie, zakłóciła te boskie prawa porządku. Wprowadzono modę i technikę, która to niszczy. Działamy jako ludzkość na swoją szkodę.

Obudź się i przejrzyj na oczy, bo w nich jest odmłodzenie twojego życia. Oczy są oknami duszy, która czeka na twoje przebudzenie. Na Nowy Rok życzę wszystkim odzyskania swojej MOCY, abyśmy razem zbudowali Nowy Świat, bez obcej manipulacji. Świat oparty na Miłości, Radości, Dostatku i Mądrości. Bądź dziki/dzika, bo to jest twoja natura.  Niech tak się stanie. Amen

Zapraszam wszystkich chętnych zmienić swoje życie przez przebudzenie świadomości, na sesje ze mną, aby odzyskać swoją wypływającą na boki energię. Zadzwoń jak jesteś już gotowa/ gotowy, aby umówić się na spotkanie przez Skype lub w realu; tel: 698179061