Obecnie jest coraz więcej ujawnień ludzi z osobowością odwróconą. Udają kogoś kim nie są. Kobiety przekształcają się w mężczyzn i wice wersa. Świat stoi do góry nogami, bo jest tylko odbiciem prawdziwej rzeczywistości. Odbicie to obraz w lustrze jako nienaturalna rzeczywistość, lecz odwrócona.

Żyjemy w świecie odbitej, prawdziwej rzeczywistości, stąd tyle zakłamanych osobowości. Nie wiedzą kim są i grają różne role jak w filmach. Ten sam aktor potrafi wcielić się w różne postaci granych przez niego ról. Żyjemy w świecie mentalnym, gdzie tworzone są myśli na każdy temat. Raz jest się chłopcem, a na drugi dzień dziewczynką. Ci ludzie zatracili siebie. Może próbują kim chcą być?

To świat iluzji gdyż myśli ją tworzą. To świat związany z funkcjonowaniem 4 czakry z ośrodkiem serca. Tu wszystkie energie niższe i wyższe ulegają wymieszaniu. Nawet samo serce jest zbudowane z dwóch rodzajów mięśni: gładkich i poprzeczno-prążkowanych. Pierwsze są niezależne od naszej woli, a drugimi można sterować. Używajmy ich prawidłowo i naprzemiennie.

Osobowość odwrócona jest bardzo podobna do narcyza czyli człowieka u którego nie ma spójności głowy z ciałem. Robi co innego niż mówi. Osądza innych tym, kim sam jest. Widzi tylko siebie, nie czuje innych ludzi. Jest to związane z niskimi wibracjami trzech pierwszych ośrodków w ciele. Czakra 5 rozwinięta, pozwala dostrzegać innych ludzi wokół siebie.

Człowiek z tych niskich poziomów czakr gdy wchodzi do serca staje się narcyzem. Nie chce wiedzieć kim jest i nie ma chęci uzdrowienia swojej psychiki. Wszyscy są źli on jest najlepszy. Żyje w całkowitej iluzji i bawi się wszystkimi dostępnymi możliwościami. Nie postrzega absolutnie co inni ludzie i świat mu pokazują. Odwraca co złe na innych ludzi, że są tego przyczyną. To choroba psychiczna, której nie można wyleczyć, bo sam zainteresowany tego nie chce.

Przechodzimy przez świat mentalny 4D aby wejść do świata przyczynowego 5D. Jeśli człowiek nie rozpoznaje siebie, nie wyciąga wniosków ze swoich zachowań, to grzęźnie w fałszu. Ci ludzie choć słyszą prawdę o sobie, to zaprzeczają jej. Czasem się zastanawiam jak widzę lajki pod moimi wpisami na FB, że robią je też ludzie o których piszę. Nie czytają czy nie rozumieją? Oczywiście, że ocenę rzucają na mnie aby się wybielić.
Możemy taki stan rzeczy zaakceptować i iść do przodu lub cierpieć męki przez narcyza, których jest coraz więcej. To plaga!
Ta trudna sytuacja z którą każdy narcyz musi się zmierzyć należy do niego. Z reguły taka istota jest bardzo czuła ale skupiona jedynie na sobie. Z czułości przechodzi natychmiast do ataku, jeśli ktoś uderza w jego autorytet.

Dobrze jest o tym wiedzieć aby sobie z tym problemem przejścia przez doświadczenie świata 4D poradzić bez osądów. W zdrowym centrum serca gdzie energie niższe i wyższe są ze sobą połączone, osobowość wraca do normalności. Kiedy natomiast brakuje rozwoju 5,6,7 ośrodka, osobowość jest odwrócona. Większość biznesu, aktorów, sportowców ma odwróconą osobowość narcystyczną. Ich interesuje materia, a nie rozwój wyższych ośrodków w ciele.

Wiedza duchowa pozwala wyjść z tego pomieszania osobowości i stać się normalnym mężczyzną i normalną kobietą jaka została pierwotnie zrodzona. Świat odwrócony jest do naprawienia i uznania różnorodności w Jedności. Proces zejścia z Nieba i powrót do niego to droga każdego z nas. Bądźmy wyrozumiali dla tych co jeszcze błądzą w świecie iluzji.