To płomienna radość życia,
To pasja tworzenia nowej rzeczywistości wokół siebie,
To miłość dwojga pokrewnych dusz,
To przemiana starego świata w nowy.

Piękno jest w każdym z nas, wystarczy się do niego dostać. Okrywa go stara skorupa, zwana brzydotą. To obce przekonania na swój temat, zaimplementowane przez rodzinę i społeczeństwo. Tworzą swoisty rodzaj filtra, który zakrywa piękno Duszy. Poprzez ten filtr przekonań, odbieramy świat i go przeżywamy.

Widzimy tylko iluzję, gdyż ten filtr nie jest prawdziwy, ale pokazuje nam, że jest inaczej. Ego jest dyrektorem tego filtra i samo też jest iluzją. Będzie się jednak bronić do końca, aby nie zburzyć jego wpływów. Im większe ego, tym grubszy filtr i taka osoba jest pozbawiona wrażliwości.

Nie widzi piękna świata i nie jest w stanie przeżyć prawdziwej miłości, opartej na zrozumieniu i współpracy w związku. Osoba, która opanowała ego jest jej przewodnikiem, a ego wykonawcą planów materialnych. Może prowadzić odtąd życie pełne piękna, miłości i otwartości na innych ludzi.

Czy piękno jest potrzebne?
Oczywiście, że tak, choć dla każdego ma ono inny wymiar. Widzimy obecnie zadbane posesje, piękne domy z ogrodami i luksusowe samochody, a czasem estetyczne stroje. Ego to stan posiadania na zewnątrz.

Jeśli ten aspekt życia jest utrzymany w harmonii, to znaczy, że ego się wycofuje. Bardzo często widzę takie sceny ( ustawienia), że ludzie mają piękne domy, samochody, ogrody, ale sami wyglądają jak biedacy. Ich ubiór nie jest odzwierciedleniem tego bogactwa, co widać na zewnątrz. Ego dalej trzyma się blisko ciała i nie pozwala doświadczać życia w radości istnienia, ze swoja duszą.

Tacy ludzie mają wszystko ale brakuje im piękna wewnętrznego. Modne ubiory są narzucane przez manipulatorów obcych cywilizacji, którzy lansują to, co brzydkie, podarte i niszczące dla ludzkości. Widać to bardzo dobrze jak energia żeńska jest niszczona totalnie, aby nie była właściwie użyta. Wcześniej była tłumiona a teraz gdy uwolniona, jest skrzywiana.

Żeńska energia dominuje od stóp do przepony. Jeśli nie jest właściwie pobierana z ziemi poprzez ubiór kobiecy, według starosłowiańskich zasad, wówczas jest ona niszczona. Mężczyźni, którzy są bardzo mądrzy i twórczy, noszą na sobie długie stroje, aby napełnić się energią ziemi.

Zawsze możesz zamienić piękno w brzydotę, ale nie tak łatwo jest zawrócić z tej drogi. Potrzebujesz wiele czasu aby się oczyścić z błędnych przekonań, narzuconych ci przez obce siły. Nie będziesz w stanie długo wytrwać w brzydocie, bo doprowadzisz się do depresji czy choroby psychicznej. Zniknie miłość do siebie a tym samym do Boga w tobie.

Umysł nie wytrzyma nadmiaru obcych programów, które gadają ze sobą w twojej głowie. To są podłączenia pod różne autorytety lub obce cywilizacje, które żywią się twoją energią. To świetny sposób na manipulację i życie bez wysiłku dla tych istot.

Jeśli chcesz tak żyć, to proszę bardzo. Wiedz jedno, że brzydota nie jest atrakcyjna. Piękno jest przyjemne. Przyciąga inne osoby i dobre wydarzenia w twoim życiu. Przyjemnie jest patrzeć na piękny dom z ogrodem, ale jeszcze przyjemniej jest spojrzeć na pięknego człowieka, ubranego według zasad jego właściwej energii.
Przyjemnie jest patrzeć na piękne kwiaty w ogrodzie.
Przyjemnie jest obserwować błękitne niebo z białymi obłokami.
Przyjemnie jest patrzeć na zakochanych ludzi, których oczy szukają siebie.
Przyjemne jest wszystko, co piękne!

Nasza Matka Ziemia staje się coraz piękniejsza, bo ona jest żywym organizmem i świadoma tego kim jest. Twórzmy piękno wokół siebie i w sobie, aby życie było dla wszystkich przyjemne.

Zapraszam na sesję usuwania filtrów, aby zobaczyć inny świat przed sobą. tel: 698179061